Get Adobe Flash player

21-02-2018

"Відповідальність починається з мене"

20180216 215305В рамках проведення Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене» 16 лютого 2018 року в м. Броди відбувся профілактичний рейд за участю представників служби у справах дітей, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,сектору молоді та спорту, працівників СППП Бродівського ВП Золочівського ВП ГУНП у Львівській області.
В ході проведення профілактичного рейду було обстежено парки, сквери, пришкільні території навчальних закладів м. Броди, стадіон «Ювілейний» та нічний клуб «Brod Way». 
В рамках проведення рейду виявлено 3 повнолітніх осіб, що розпивали алкогольні напої на території Народного дому. Працівниками поліції складено протокол про адміністративне правопорушення (розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях) та проведено профілактичну бесіду з учасниками щодо відповідальності за вчинене правопорушення.
Також з відвідувачами і адміністратором закладу «Brod Way» проведено профілактичну бесіду щодо недопущення продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім особам.