Get Adobe Flash player


zviv golovu za 2017

 


 

15-02-2018

Правовий турнір «Pravo-Quiz 2018»

1треннінгВолонтери Львівського обласного молодіжного центру спільно з представниками Львівського осередку Ліги студентів Асоціації правників України організовують правовий турнір "Pravo-Quiz", на який запрошують учнів 9-11 класів з загальноосвітніх шкіл львівського регіону.
Для реєстрації команди у заході необхідно обов’язково зареєструватись за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe9tOdedNydEttiZEE0uzJ2zj3Yw5gHXZjtxSZPr07Loqgobw/viewform
Відбір команд до участі в турнірі буде відбуватись на конкурсній основні. Дедлайн заповнення аплікаційної форми 28 лютого 2018 р.
Місце проведення: м. Львів, вул. Володимира Винниченка 12 (приміщення Львівського обласного молодіжного центру).
Контактні дані організаторів: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; 093-00-49-028 (Арсен), 050-53-76-340 (Богдана).


 

14-02-2018

Про проведення тренінгу

У четвер, 15 лютого 2018 року з 11.00 год. відбудеться безкоштовний тренінг для громадської на тему: «Інструменти взаємодії інститутів громадянського суспільства та влади на рівні місцевих державних органів».
Захід проводитиме голова громадської організації «Центр громадянських ініціатив» Віталій Загайний, Заявку щодо участі у тренінгу потрібно заповнити за посиланням goo.gl/MqZYfD до 10.00 год. 15 лютого 2018 року.
Захід відбудеться у приміщенні Львівської обласної державної адміністрації: м.Львів, вул.Винниченка,18 каб412.
Контактна особа - Христина Швец, відділ комунікацій з громадськістю департамент внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації тел.. 2999-555. 


 05-02-2018

ОГОЛОШЕННЯ

Бродівська районна державна адміністрація оголошує про формування складу Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання. До її складу запрошують представників громадських об’єднань, установ, організацій, підприємств, місцевих засобів масової інформації, а також діячів освіти, культури, науки, мистецтва, спорту.
Від кожного інституту громадянського суспільства може бути делеговано не більше як по одному представникові.
Зазначимо, що Координаційна рада з питань національно-патріотичного виховання при райдержадміністрації – це тимчасовий консультативно-дорадчий орган, який створюється для вивчення проблемних питань, пов’язаних з реалізацією державної політики у сфері національно-патріотичного виховання на території району.
Основними завданнями Координаційної ради є:
1. Сприяння:
• здійсненню повноважень районної державної адміністрації з питань національно-патріотичного виховання, зокрема в частині виконання законодавства щодо всебічного розвитку та функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя;
• співпраці районної державної адміністрації з громадськими об’єднаннями з питань національно-патріотичного виховання;
• провадженню інформаційно-просвітницької діяльності з національно-патріотичного виховання.
2. Участь у сприянні районною державною адміністрацією роботі громадських об’єднань національно-патріотичного спрямування, військово-патріотичних центрів, гуртків, клубів.
3. Участь у проведенні моніторингу здійснення заходів з національно-патріотичного виховання.
Свої пропозиції до складу координаційної ради можуть подавати:
• представники громадських об’єднань родин героїв Небесної Сотні;
• представники громадських об’єднань ветеранів і учасників АТО, військово-патріотичних і військово-спортивних клубів та організацій;
• представники місцевих засобів масової інформації, дитячих і молодіжних друкованих видань, які висвітлюють матеріали національно-патріотичного змісту;
• представники громадських об’єднань, які популяризують українську мову, традиційу етнопедагогіку, сприяють поширенню інформації про злочини радянської тоталітарної системи, організовують заходи із вшанування борців за державну незалежність та територіальну цілісність України;
• вчені, експерти, діячі освіти, науки, культури, мистецтва, спорту, представники підприємств, установ, організацій.
Пропозиції просимо подавати у відділ організаційної, мобілізаційної, оборонної роботи, з питань цивільного захисту, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації за адресою: м.Броди, пл.Ринок,1 або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 16 лютого 2018 року за формою:
Форма заявки щодо членства у Координаційній раді з питань національно-патріотичного виховання
1. Прізвище, ім’я та по батькові
2. Дата народження
3. Місце роботи/навчання
4. Освіта
5. Досвід роботи у напрямку національно-патріотичного виховання
6. Ваша мотивація щодо членства в Координаційній раді?
7. Контактні дані

 


 

24-01-2018

ОГОЛОШЕННЯ

30 січня 2018 року о 12.00 год. у приміщені Бродівської районної центральної бібліотеки відбудеться звіт відділу організаційної, мобілізаційної, оборонної роботи, з питань цивільного захисту, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації про проведену роботу у 2017 році та завдання на 2018 рік.
Запрошуються представники органів місцевого самоврядування, громадськості, громадські організації, представники засобів масової інформації, керівники структурних підрозділів райдержадміністраці.


 24-01-2018

ОГОЛОШЕННЯ

29 січня 2018 року о 13.00 год. біля пам’ятника Жертв політичних репресій, Майдан Свободи м.Броди, відбудеться поминальний молебен до 100 річчя подвигу Героїв Крут, покладання квітів та запалення свічок пам’яті.
о 13.30 год. заходи продовжаться у приміщені Бродівської районної центральної бібліотеки, де проходитиме година пам’яті «Вклонімося героям Крут».

Вхід вільний.
Запрошуються усі бажаючі.


23-01-2017

Увага!!! Семінар для громадськості  «Тенденції розвитку громадянського суспільства у 2018 році». 

1 ogoloshenniaУ четвер, 25 січня 2018 року з 11.00-13.00 год. відбудеться безкоштовний семінар для громадськості на тему: «Тенденції розвитку громадянського суспільства у 2018 році».
Захід проводитиме аналітик Всеукраїнської громадської організації «Асоціація сприяння самоорганізації населення» Марія Дзюпин. Заявку щодо участі у тренінгу потрібно заповнити за посиланням: goo.gl/AosgkC до 25 січня 2018 року.
Захід відбудеться у приміщенні Львівської обласної державної адміністрації: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 412.
Контактна особа – Христина Швец, відділ комунікацій з громадськістю департамент внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації, тел. 093 23 94 702.

 


 

19-01-2018

Відбудеться презентація та роз’яснення усіх умов для участі в конкурсі з визначення проектів громадських організацій на реалізацію яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету.

У понеділок, 22 сіня 2018 року о 15.00 год. відбудеться презентація та роз’яснення усіх умов для участі в конкурсі з визначення проектів громадських організацій на реалізацію яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету.
Під час обговорення потенційні учасники конкурсу дізнаються:
- законодавчі вимоги процедури проведення конкурсу;
- хто може брати участь у конкурсі;
- пріоритетні напрямки громадський проектів у 2018 році;
- вимоги до заповнення конкурсної документації та критерії оцінки проектів;
- приклади успішних проектів попередніх років.
15.00 год. – відбудеться презентація та роз’яснення усіх умов для участі в конкурсі у межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018-2020 роки у 2018 році.
17.00 год. – відбудеться презентація та роз’яснення усіх умов для участі в конкурсі молодіжних проектів у межах обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки.
Контактна особа – Оксана Шульган, начальник відділу комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, тел.. 093-74-67-358, 2-999-555.
Місце проведення: Львівська обасна державна адмміністрація (м.Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 412)

 


 

19-01-2018

ОГОЛОШЕННЯ

До відома членів Громадської ради та активу Бродівщини

26 січня 2018 року о 10.00 год. відбудеться засідання Громадської ради при Бродівській райдержадміністрації, на якому буде обговорено актуальні проблеми життєдіяльності району та міста.
Порядок денний:
1. Вступ в Громадську раду Громадської організації «Донбас інтеграція» - представник Осійчук Надія Іванівна.
2. Інформація для побутових споживачів природного газу щодо «рекомендованого платежу» - доповідає начальник Бродівської районної служби газопостачання Буської УЕГГ Ревуцька Наталія Теодозівна.
3. Постанова КМУ від 12.10.2011р. №1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програми (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» - доповідає начальник відділу організаційної, мобілізаційної, оборонної роботи, з питань цивільного захисту, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Тимчишин Вадим Степанович.
4. Різне.


13-12-2017

ОГОЛОШЕННЯ

З 12 до 15 грудня 2017 року відбудеться завершальний етап зборів трудових колективів закладів професійної освіти з визначення рейтингу претендентів на заміщення вакантних посад директорів.

Додаток


11-12-2017

ОГОЛОШЕННЯ

15 грудня 2017 року о 1200 в сесійному залі Бродівської районної ради відбудеться семінар на тему: «Про публічні закупівлі проведені у системі електронних закупівель «Prozorro».
Основним завданням семінару є ознайомлення розпорядників бюджетних коштів з моніторингом публічних закупівель, а також вирішенням проблемних питань, які виникали у замовників під час проведення закупівель в електронній системі.


 08-12-2017

Оголошення

За інформацією Посольства України в Королівстві Саудівська Аравія, у період з 28 по 30 січня 2018 p., в м. Ер-Ріяд відбудеться перша в історії Королівства Саудівська Аравія міжнародна виставка з питань Інтернету та інформаційних технологій "Saudi International Exhibition for Internet of Things".
Програмою заходу передбачено проведення наукової конференції з питань останніх досягнень в сфері інформаційних технологій, участь в якій братимуть спікери провідних місцевих та міжнародних інтернет компаній.
Детальну інформацію щодо згаданого заходу та порядку реєстрації можна знайти на веб-сайті виставки (www.saudiiot.com), або звернутися до організаторів (електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; тел: +966112933488, моб. тел: +966543412359).

 


 

07-12-2017

Оголошення
про каталог сербських компаній які підлягають приватизації

Посольство України в Республіці Сербія, надіслало до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України каталог сербських компаній, які підлягають приватизації, отриманий від Міністерства економіки Республіки Сербія.
З актуальним приватизаційним каталогом підприємств Республіки Сербія можна ознайомитись за посиланням: http://www. ргіv.rs/Welсоme.
Також інформацію щодо здійснення іноземних інвестицій у сербську економіку можна знайти на сайті Агенції з розвитку Сербії:
http://www.ras.gov.rs/en


06-12-2017

ОГОЛОШЕННЯ

Зустріч з сім’ями учасників АТО відбудеться 8 грудня 2017 року о 12.00 год. в сесійному залі Бродівської районної ради з наступним порядком денним:
1. Вирішення соціально – побутових проблем сімей загиблих учасників АТО.
2. Увіковічнення пам’яті загиблих учасників АТО (встановлення монументу загиблим учасникам АТО).
3. Різне.


04-12-2017

ОГОЛОШЕННЯ:

13 грудня 2017 року о 10.00. год. в сесійному залі Бродівської районної ради відбудеться чергове засідання Громадської ради.
Порядок денний:
1. Стан пасажирських перевезень на території Бродівського району – доповідає директор АТП14610 Кульманицький І.Я.
2. Про використання майна , яке перебуває у районній власності – доповідає Голова Бродівської районної ради Швед Є.В.
3. Різне. 


 02-11-2017

ОГОЛОШЕННЯ:

10 листопада 2017 року о 10.00. год. в сесійному залі Бродівської районної ради відбудеться засідання Громадської ради.
Порядок денний:
1. Нарахування житлових субсидій.
2. Монетизація субсидій.
3. Інші соціальні питання.

 


 

27-10-2017

ОГОЛОШЕННЯ

До відома жителів району
1 листопада 2017 року відбудуться заходи з відзначення 99-ї річниці проголошення ЗУНР.
План заходу:
14.30 год. - пл.Ринок,1 формування колони для пам’ятної ходи містом до могили Пилипа Гардзілевича.
15.00 год. – поминальне віче на могилі Пилипа Гардзілевича, покладання квітів запалення лампадок.
Оргкомітет 


26-10-2017

Інформаційне повідомлення

Конкурс навчальних проектів «Життя без сміття-2017»

Департамент екології та природних ресурсів спільно з департаментом освіти і науки Львівської облдержадміністрації оголошує проведення з 20 жовтня по 10 листопада обласного екологічного конкурсу навчальних проектів «Життя без сміття-2017» за участю учнів 5-9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів області.
Щорічно 15 листопада відзначається Всесвітній день рециклінгу, або Всесвітній день вторинної переробки.
У сучасному світі проблема накопичення відходів стоїть особливо гостро з двох основних причин. З одного боку, запаси природних ресурсів не безмежні, а їх нераціональне використання призводить до втрат цих ресурсів. З іншого боку, однією з причин глобального потепління називають «парниковий ефект», в тому числі через накопичення відходів.
Відходи потрібно грамотно утилізувати, а ще краще — переробляти, даючи використаній сировині друге життя.
З метою привернення уваги до цієї теми, зважаючи на визначальну роль екологічної освіти в питанні формування ставлення людей до природи і раціонального використання природних ресурсів, департамент екології та природних ресурсів ініціював проведення конкурсу навчальних проектів «Життя без сміття-2017».
Метою конкурсу є:
•формування в дітей та молоді дбайливого ставлення до природи, розвитку дослідницьких навиків, командної роботи та екологічної культури, насамперед у питанні поводження з відходами та раціонального використання природних ресурсів;
•привернення уваги до актуальної екологічної проблеми сучасності – засміченості та знайдення шляхів вирішення цієї проблеми
•творчі змагання, можливість застосування креативність і винахідливість;
•встановлення зворотного зв’язку із молоддю, популяризації серед дітей причин та наслідків нераціонального використання природних ресурсів, що сприяють виникненню негативних явищ у навколишньому середовищі.

На екологічний конкурс подаються навчальні проекти (презентація, відеоролик), які відображають поточний результат, який отримано в ході реалізації проекту, чим він є корисним для збереження навколишнього природного середовища.
У проекті повинні бути описані методи, які застосовувалися для його реалізації, яку користь можна отримати від переробки вторсировини.
Реалізований захід повинен виконувати спонукальну роль до переробки вторинної сировини іншими особами, бути зрозумілим для кожного і простим у застосуванні.
До роботи додається короткий опис, в якому потрібно зазначити: прізвище, ім‘я, по батькові автора; вік автора (авторів); клас, у якому навчається автор; повну назву і адресу навчального закладу; номер телефону керівника навчального проекту та навчального закладу.
Навчальні проекти можуть виконуватися як індивідуально, так і колективно.
Конкурс проводиться у період з 20.10.2017 по 10.11.2017.
1.Конкурсні роботи приймаються з 25.10.2017 по 05.11.2017
2.Журі Конкурсу розглядає подані учасниками конкурсні проекти та визначає переможців з 06.11.2017 до 10.11.2017.
Учасники Конкурсу подають конкурсний проект у департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації (вул. Стрийська, 98, м.Львів) на електронному носії або надсилають на електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
За детальною інформацією звертатися до департаменту екології Львівської облдержадміністрації за тел. 238-73-99.27.10.127.10.227.10.3

 

 


18-10-2017

 

 

ІНФОРМАЦІЯ
ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГІВ У ФОРМІ АУКЦІОНУ
З ПРОДАЖУ ПРАВА ОРЕНДИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ РАЗОМ ІЗ ВОДНИМ ОБ’ЄКТОМ

Організатор земельних торгів: Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації
Виконавець земельних торгів: ПП «Фірма «СОМГІЗ», 79012, м.Львів, вул.Сахарова,46.
Характеристика лоту № 01:
• право оренди земельної ділянки державної власності, площею 3,5184га, разом з водним об’єктом (ставоком) площею 2,3752га, що розташовані за адресою: Львівська область, Бродівський район, Станіславчицька сільська рада (за межами населеного пункту);
• кадастровий номер: 4620386600:11:001:0002;
• площа – 3,5184га, в т.ч. ставок площею 2,3752га;
• категорія земель – землі водного фонду;
• цільове призначення - для рибогосподарських потреб;

Стартовий розмір річної орендної плати – 6129грн. 18коп. (Шість тисяч сто двадцять дев’ять грн 18 коп.) без ПДВ, в т.ч. річна орендна плата за водний об’єкт становить 774грн. 78коп. (Сімсот сімдесят чотири грн.78коп.) без ПДВ, за земельну ділянку 5354грн.40коп. (П’ять тисяч триста п’ятдесят чотири грн. 40коп.) без ПДВ.
Строк користування земельною ділянкою: 15 (п'ятнадцять) років.
Обмеження: Прибережні захисні смуги вздовж річок, навколо водойм та на островах на частині земельної ділянки площею 1,1432га.

Порядок оформлення результатів торгів та умови продажу:
1. Протокол земельних торгів підписується Переможцем, Ліцитатором та Організатором земельних торгів або його представником негайно після закінчення торгів за лотом.
2. Договір оренди між Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації та Переможцем торгів укладається безпосередньо в день проведення торгів.
3. Ціна продажу лоту, право користування яким набуто на земельних торгах у формі аукціону, сплачується Переможцем торгів не пізніше 3 (трьох) банківських днів з дня укладання договору оренди.
4. Право користування на лот, набуте за результатами проведення земельних торгів у формі аукціону, підлягає державній реєстрації в порядку визначеному Законом.
5. Відповідно до п.5. ст.135, п.5.ст.136, п.31 ЗКУ та на виконання Наказу Департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації №79-ОД від «14» вересня 2017р. встановлено умови земельних торгів:
Переможець земельних торгів зобов'язується:
- відшкодувати Виконавцю земельних торгів витрати на підготовку лоту до проведення земельних торгів в сумі: 33431грн.24коп.(Тридцять три тисячі чотириста тридцять одна грн.24коп.);
- оплати винагороду Виконавцю земельних торгів згідно п.6.ст.135 ЗКУ відповідно до вимог чинного законодавства України.
6. Переможцю земельних торгів, який відмовиться від підписання протоколу земельних торгів, укладання договору оренди, повного розрахунку за придбаний лот в терміни, визначені чинним законодавством та умовами договору, гарантійний внесок не повертається, результати торгів анульовуються, сам Переможець до наступних торгів по даному лоту не допускається, а кошти в розмірі ціни продажу, що склалася за результатами торгів стягуються з Переможця торгів, як неустойка (ст.549 ЦКУ) в судовому порядку згідно чинного законодавства України/

Для участі в земельних торгах необхідно:
1. Сплатити з рахунку, відкритого в банку :
• реєстраційний внесок – 842,00грн. в т.ч. ПДВ 20% на рахунок ПП “Фірма “СОМГІЗ” р/р26004000001347 у ПАТ “ВіЕс Банк»”, МФО 325213, ЄДРПОУ 20810095; призначення платежу: «Реєстраційний внесок в т.ч. ПДВ 20%».
• гарантійний внесок – 306грн.46коп. (Триста шість грн.46коп.) без ПДВ на рахунок ПП “Фірма “СОМГІЗ” р/р26000000013209 у ПАТ “ВіЕс Банк»”, МФО 325213, ЄДРПОУ 20810095; призначення платежу: «Гарантійний внесок без ПДВ».
2. Подати документи що підтверджують сплату реєстраційних та гарантійних внесків. Оформити та подати заяву з необхідною інформацією та підтверджуючими документами особи, яка бажає взяти участь у земельних торгах, Виконавцю торгів за адресою ПП «Фірма «СОМГІЗ»: 79012, м.Львів, вул.Сахарова,46, відповідальна особа – Цифуляк Оксана Іванівна). Телефон для довідок: (032)244-30-92, +380961315421. Години прийому заяв на участь в земельних торгах: у робочі дні з 12.30. год. до 16.30.год., у п'ятницю - з 12.30год. до 14.30.год.
3. Укласти договір про умови участі в земельних торгах у формі аукціону.

Земельні торги у формі аукціону призначено на 03 листопада 2017р.
Останній день прийому заяв – 30.10.2017р. до 16год.30хв.
Місце проведення торгів: м.Львів, вул.Стрийська, 98
Початок торгів о 11.00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 8-00 год. до 10-40 год. за адресою: м.Львів, вул.Стрийська, 98.

ПОРЯДОК СПЛАТИ ВНЕСКІВ: сплачуються з рахунку Учасника на рахунок Виконавця. Призначення платежу:

1. «Реєстраційний внесок 842,00грн., в т.ч.ПДВ-20%»;

2. «Гарантійний внесок 306,46грн. без ПДВ ».

Прийом заяв та документів в робочі дні з 12.30 до 16.30 год.

Останій день прийому 30.10.17р. до 16.30 год.


17-10-2017

До уваги суб’єктів господарювання району та фізичних осіб – підприємців, а також населення.

27.10.2017 року о 14.00 год. у сесійній залі Бродівської районної ради відбудеться семінар за участі Головного управління Держпраці у Львівській області щодо здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю шляхом проведення інспекційних відвідувань, інформування з приводу санкцій щодо притягнення об’єктів відвідування та їх посадових осіб до відповідальності за використання праці неоформлених працівників, несвоєчасну та не у повному обсязі виплату заробітної плати, недодержання мінімальних гарантій в оплаті праці.
Всіх зацікавлених запрошуємо взяти участь в семінарі. 


12-10-2017

Семінар з питань публічних закупівель

Компанія ПП «Центр публічних закупівель «Тендер-Експерт» запрошує замовників закупівель взяти участь 18-19 жовтня 2017 року у навчанні з питань організації та здійснення публічних закупівель.
Навчання проводяться тренерами-фахівцями компанії.
Вартість участі для одного учасника складає 1600,00 грн. без ПДВ. При участі 2-х, 3-х і більше учасників надаються знижки.
Час і місце проведення: м. Львів, пл. Міцкевича, 1 , конференц-зал готелю «Жорж», початок о 9.30.
Для участі у семінарі необхідно заповнити та відправити електронну заявку https://tender.lviv.ua/#sing на е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Усі деталі на сайті: https://tender.lviv.ua
Телефони для довідок: (032) 232-07-26, моб. 050-699-4658, 067-443-5980 


 04-10-2017

До Дня захисника України – Етнофестиваль бойових мистецтв «Аркан»

7 жовтня 2017 року вперше у м. Львові відбудеться до Дня захисника України – Етнофестиваль бойових мистецтв «Аркан».
Організатор фестивалю Львівська обласна організація «ПАРТНЕР». У Програмі передбачено показові виступи різних напрямків слов’янських бойових мистецтв: «Бойовий гопак», «Спас», «Триглав», «Навхрест», клуби військової історичної реконструкції «Лемберг» і «Чорна Галич».
Захід відбувається за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації.
Місце проведення: Палац спорту «Україна» (м. Львів, вул. Мельника, 18), початок об 15:00 год. Вхід вільний.

http://loda.gov.ua/upload/content/gallery/upload/2017/10/__1507028763.jpg 


 02-10-2017

III Міжнародний Екологічний Форум «Вода& Енергія»

Інформуємо про проведення III Міжнародного Екологічного Форуму «Вода&Енергія», що відбудеться у Львові 5-6 жовтня 2017 року.
Еко Форум покликаний сприяти у вирішенню існуючих проблем у впровадженні інтегрованого управління водними ресурсами та басейнами транспортних річок, у сфері водо підготовки, очищення промислових та побутових стічних вод, переробка відходів та виробництва енергії з відповідних джерел.
Захід об’єднає представників місцевого самоврядування, міжнародних та українських експертів у галузі водопровідно-каналізаційного господарства, представників міжнародних фінансових установ, постачальників новітніх екотехнологій, науковців, керівників комунальних водопостачальних підприємств, керівників підприємства легкої та харчової промисловості, які перебувають у пошуку інвестицій та технологій для модернізації інфраструктури відповідно до вимог ЄС.
Програма Форуму включатиме найактуальніші теми для обговорення, ключовими з яких стануть реформи в екологічному законодавстві, комерційний облік, стимулюючий тариф, кадрове забезпечення галузі, поводження з відходами та перетворення їх на енергію.
Захід буде проводитись у приміщенні стадіону Арена Львів за адресою: м. Львів, вул.. Стрийська, 199. Детальнішу інформацію щодо реєстрації на форум можна отримати у відповідальної особи (Наталія Татух: тел.. +38 0673646127). Он-лайн реєстрація на сайті : www.eco-forum-lviv.com.ua). 


 27-09-2017

У п’ятницю, 29 вересня 2017 року, в Бродівському об`єднаному управлінні Пенсійного фонду України Львівської області відбудеться «Пряма телефонна гаряча лінія» з питань пенсійного забезпечення громадян
На запитання мешканців Бродівщини упродовж 11:00 – 13:00 год. відповідатиме заступник начальника Бродівського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Львівської області Іванна Крамська.
Телефон «прямої гарячої лінії» 2-67-11. 


 26-09-2017

Семінар для платників податків!

28 вересня 2017 року у м.Львові Головним управлінням ДФС у Львівській області буде проведено безкоштовний семінар для платників податків Львівської області, які перебувають на обліку в ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, на тему: «Актуальні питання оподаткування у 2017 році» за участю сертифікованих аудиторів Львівщини. 
Початок семінару: 11 год. 00 хв. Початок реєстрації: 10 год. 00 хв. 
Місце проведення: м. Львів, вул. Стрийська, 35, актовий зал в цокольному приміщенні адмінбудинку Головного управління ДФС у Львівській області. 
Запрошуємо взяти участь у семінарі всіх зацікавлених. 
Просимо здійснити попередню реєстрацію за адресою: 
https://goo.gl/forms/1SZ1oxXkZBlyMST23.


 22-09-2017

До уваги суб’єктів господарювання району та фізичних осіб-підприємців, особливо тих, хто провадить господарську діяльність у торгівельній сфері та галузях будівництва, а також населення

28.09.2017 року о 11.00 год. у сесійний зала Бродівської районної ради відбудеться семінар за участі Головного управління Держпраці у Львівській області з приводу пілотного проекту Міжнародної організації праці, який передбачає роз’яснювальну роботу щодо інформування роботодавців, працівників та інших груп населення про намір проведення інспекційної кампанії.
Всіх зацікавлених запрошуємо взяти участь у семінарі. 


 14-09-2017

ОГОЛОШЕННЯ

20 вересня 2017 року о 10.00. год. в сесійному залі Бродівської районної ради відбудеться позачергове засідання Громадської ради.
Порядок денний:
1. Про рентну плату за землю, яка виплачується пайовикам агрохолдингами.
Голова Громадської ради при Бродівській райдержадміністрації С.О.Мельник
тел.096-36-31-192 


14-09-2017

 

1 ogoloshennia

 

20 вересня 2017 року о 11.00 год. в приміщенні Бродівського районного центру зайнятості відбудеться міні- ярмарок вакансій за участю ТзОВ «Електроконтакт Україна» на посаду монтера кабельного виробництва.
Всіх бажаючих запрошуємо взяти участь в заході.


 30-08-2017

ОГОЛОШЕННЯ:

6 вересня 2017 року о 10.00. год. в сесійному залі Бродівської районної ради відбудеться засідання Громадської ради.
Порядок денний:
1. Про стан готовності шкіл до навчального року.

Наступне засідання Громадської ради відбудеться 18 жовтня 2017 року.


23-08-2017

Щодо проведення Міжнародної промислової виставки «CASPIAN IND EXPO – 2017»

За інформацією Посольства Азербайджанської Республіки в Україні, у період з 13 по 15 вересня 2017 pоку, у виставковому центрі «Баку Експо Центр» м. Баку (Азербайджан) відбудеться Міжнародна промислова виставка «CASPIAN IND EXPO – 2017», організатором якої є компанія «ITF Group» (International Trade Fairs Group).
На виставці буде представлена продукція і послуги, пов'язані з такими сферами промисловості як нафта, газ, хімія, енергетика, металургія, сільське господарство, будівельні матеріали, виробництво дорожніх матеріалів і обладнання, керамічна плитка, продукти харчування та напої, фарби, виробництво меблів, друкована продукція, виробництво паперу. В рамках виставки заплановано також проведення бізнес-форуму за участю представників провідних міжнародних компаній.
Детальна інформація розміщена на сайтах: www.caspianindexpo.com, https://bakuexpocentеr.az/az/exhibitions.php, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , тел. (+99 412) 437-80-10, (+99 450) 546-30-36. 


22-08-2017

20770383 1436221313130370 3921323556518508076 n


21-08-2017

УВАГА!
Відбудеться Семінар з питань публічних закупівель

Компанія "Про-Тендер" проводить 07-08 вересня 2017 року семінар-практикум з питань публічних закупівель "Практика здійснення публічних закупівель".
Курс семінару проводиться консультантом-практиком компанії.
Вартість участі для одного учасника складає 1900,00 грн.
Час і місце проведення: м. Київ. вул. Євгена Сверстюка, 13.
Початок о 10.00, реєстрація учасників – з 9.30.
Для участі у семінарі необхідно на сайті www.pro-tender.com заповнити та відправити електронну заявку.
Телефони для довідок: (044) 440-61-83, моб. 095-690-97-26, 097-338-72-21 


 18-08-2017

Оголошення

Повідомляємо, що в період з 28 серпня по 26 вересня 2017 року будуть проведені навчальні збори з резервістами оперативного резерву першої черги (в/ч А0284 – 80 ім.Данила Галицького окрема десантно-штурмова бригада)

Військовий комісар Бродівського ОРВК
Марусин П.В.


18-08-2017

Оголошення

Повідомляємо, що в період з 29 серпня по 27 вересня 2017 року будуть проведені навчальні збори з резервістами оперативного резерву першої черги (в/ч ппВ3787) корпусу резерву в повному обсязі, на фондах навчальних центрів та загальновійськових полігонів, які дислокуються в зоні відповідальності оперативного командування «Захід».

Військовий комісар Бродівського ОРВК
Марусин П.В.


15-08-2017

Cемінар для платників податків - фізичних осіб щодо сплати податку на нерухоме майно та транспортного податку!

17 серпня 2017 року у м. Львові Головним управлінням ДФС у Львівській області буде проведено безкоштовний семінар для платників податків-фізичних осіб, які проживають у місті Львові та Львівській області на тему: «Як правильно сплатити податки громадянам-власникам майна (податок на нерухоме майно та транспортний податок)». 
Початок семінару: 11 год. 00 хв. Початок реєстрації: 10 год. 00 хв. 
Місце проведення: м. Львів, вул. Стрийська, 35, актовий зал в цокольному приміщенні адмінбудинку Головного управління ДФС у Львівській області.

Cемінар для платників податків Львівщини!

23 серпня 2017 року у м. Львові Головним управлінням ДФС у Львівській області буде проведено безкоштовний семінар для платників податків Львівської області, які перебувають на обліку в ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, на тему: «Актуальні питання оподаткування у 2017 році» за участю сертифікованих аудиторів Львівщини. 
Початок семінару: 11 год. 00 хв. Початок реєстрації: 10 год. 00 хв. 
Місце проведення: м. Львів, вул. Стрийська, 35, актовий зал в цокольному приміщенні адмінбудинку Головного управління ДФС у Львівській області. 
Просимо здійснити попередню реєстрацію за адресою:
https://goo.gl/forms/AMqcfdE8BezWyQms1. 


 31-07-2017

До уваги платників податків!

Буська ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області повідомляє про проведення семінарів - практикумів на тему: «Актуальні питання адміністрування податків і зборів, заповнення податкової звітності»:
- 02 серпня 2017 року з 11 год. до 12 год. в приміщенні Буської ОДПІ ( м. Буськ, пл.900 річчя Буська, 1),
- 04 серпня 2017 року з 11 год. до 12 год. в приміщенні Бродівського відділення Буської ОДПІ ( м. Броди, вул. Залізнична, 21). 


 26-07-2017

Враховуючи позитивний досвід організації колективного стенду українських підприємств на Сьомій та Восьмій сесії Ярмарку китайських інвестицій за кордон в 2015та 2016 роках, Торгово - промислова палата України, спільно з Посольством України в Китайській Народній Республіці, організовує колективний стенд українських підприємств на Дев'ятій сесії, яка відбудеться 21-22 листопада 2017 року у Виставковому центрі м.Пекін (Китай), за підтримки Комітету з розвитку і реформ КНР.
Ярмарок є головною подією в сфері інвестицій Китаю за кордон і проходить під девізом «Нові реалії, нові можливості». В його рамках організовуються виставки, інвестиційні форуми, презентації проектів, ділові переговори та зустрічі на високому рівні. Партнерами Ярмарку є Світовий банк, Світова організація торгівлі, Програма розвитку ООН, Конференція ООН з торгівлі та розвитку, Організація Економічного Співробітництва та розвитку, Асоціація сприяння розвитку світових інвестицій.
Даний майданчик збирає представників підприємств реального сектору економіки, фінансових установ, сервісних компаній, державних органів влади, міжнародних організацій, працівників науково-дослідних об'єднань, експертів. Ярмарок надає великі можливості для інвестування та налагодження партнерських зв'язків для її учасників і є дієвим механізмом виходу китайських підприємств на світові ринки, а також сприяє розвитку двостороннього та багатостороннього інвестиційного співробітництва. Кожна сесія Ярмарку збирає представників понад 100 країн і регіонів світу (зокрема на даному Ярмарку планується участь більше 1000 великих державних і приватних підприємств).
В рамках роботи 9-ї сесії Ярмарку китайських інвестицій за кордоном відбудеться День України, презентація українських підприємств та інвестиційних проектів за підтримки Посольства України в Китаї.
Ярмарок надає можливість її учасникам протягом декількох днів провести зустрічі і переговори з представниками багатьох китайських і зарубіжних підприємств, вислухати думки експертів в області залучення інвестицій; провести переговори щодо отримання фінансування проектів, досягти реального інвестиційного співробітництва.
Запрошуємо взяти участь у роботі 9-ї сесії Ярмарку обласні підприємства і ділові кола (анкета учасника Додається). Попередня вартість участі української компанії (з інвестиційним проектом) на стенді України, складає 9 кв.м. – 3950 €; 4,5 кв.м. - 2225€., 3 кв.м.- 1480 €.
У разі зацікавленості окремих компаній та підприємств щодо участі у вищезазначеному заході, просимо направити заповнену Анкету на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
За додатковою інформацією просимо звертатися в ТПП України до керівника проекту - Малахівської Станіслави. Контактні телефони: (067) 2329220, (044) 279-17-50.


26-07-2017

У контексті реалізації зовнішньополітичних завдань, популяризації міжнародного іміджу України у світі, забезпечення інтересів вітчизняних суб'єктів господарювання та просування українських товарів і послуг на зовнішні ринки Посольство України в Грецькій Республіці повідомляє, що 9-17 вересня 2017р. у виставковому центрі міста Садонік відбудеться черговий 82-й Міжнародний ярмарок TIF HELEXPO S.A, який є одним з найважливіших торговельних подій у світі.
За інформацією організаторів заходу, цього року, Почесним гостем виставки буде Китайська Народна Республіка, у зв'язку з цим очікується побільшена участь китайських компаній, що передбачає розширену програму різних заходів, у т.ч. організацію В2В переговорів, що викликає підвищений інтерес до цьогорічного заходу з боку відвідувачів.
Планується, що у цьому році будуть представлені товари та послуги в наступних категоріях: автомобілі, будівельна промисловість, енергетика, сільськогосподарський ярмарок, видавнича діяльність, комп'ютерні ігри, інновації та технології, музика та розваги тощо.
TIF-HELEXPO в черговий раз надає виняткову пропозицію для учасників виставки та пропонує:
один стенд площею 12 кв. м. безкоштовно;
безкоштовну реєстрацію учасника;
вартість будівельного збору становить 19 €/кв.м. X 12 кв.м.= 240 € та ПДВ.
Подальшу інформацію щодо умов проведення Міжнародного ярмарку
можна знайти на сайті: http://tif.helexpo.gr та www.helexpo.gr, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
З метою надання відповідного сприяння для участі в 82-у Міжнародному ярмарку просимо звертатися до торговельно-економічного відділу Посольства (тел./факс (З0) 210 6800230; електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).


 21-07-2017

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлового-комунального господарства України у 2017році започатковано проведення Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади», який у 2016 році проведено в межах пілотного проекту разом із Програмою Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».
Мета Конкурсу – підвищення проінформованості та обізнаності громадян через регіональні засоби масової інформації про можливості та переваги реформи місцевого самоврядування, кращі практики територіальної консолідації громад, які є результатом її впровадження.
Цього року темами конкурсу є:
1. Прозорість та підзвітність місцевого самоврядування.
2. Практики розвитку регіонів та громад, застосовані на власних стратегіях та ресурсах.
3. Співробітництво територіальних громад.
Для участі у конкурсі потрібно заповнити заявку і надіслати її до 30 вересня 2017 року електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .


 05-07-2017

До уваги суб’єктів господарювання районну та фізичних осіб-підприємців, особливо тих, хто провадить господарську діяльність у торгівельній сфері та галузі будівництва, а також населення.

20 липня 2017 року у 11.00 у сесійній залі Бродівської районної ради відбудеться семінар за участі Головного управління Держпраці у Львівській області з приводу пілотного проекту Міжнародної організації праці, який передбачає роз’яснювальну роботу щодо інформування роботодавців, працівників та інших груп населення про намір проведення інспекційної кампанії.
Всіх зацікавлених запрошуємо взяти участь у семінарі.


29-06-2017

ОГОЛОШЕННЯ:

5 липня 2017 року о 10.00. год. в сесійному залі Бродівськкої районної ради відбудеться засідання Громадської ради.
Порядок денний:
1. Про роботу КП «Виробничого об’єднання культурно-торговельного центру «Бродівський замок».
2. Про стан охорони громадського порядку на території Бродівського району.
3. Різне. 


 27-06-2017

ОГОЛОШЕННЯ:

Бродівська дільниця Буського відділення ПАТ «Львівгаз» повідомляє, що згідно плану – графіку по проведенню профілактичних та плано-ремонтних робіт на 2017 р. Кам’янка – Бузький проммайданчик ЛВУМГ буде проводити ремонтно-профілактичні роботи на ГРС району з зупинкою ГРС і припиненням подачі газу споживачам.
1. ГСС «Підкамінь» - 03.07.2017 р. з 09.00 год. до 16.00 год. 04.07.2017р. (с.м.т.Підкамінь, села: Черниця, Лукаші, Паньківці, Паликорови, Кутище, Накваша, Нем’яч, Яснище , Микити, Тетильківці, Попівці, Дудин);
2. ГРС «Звижень» - 05.07.2017 р. з 09.00 год. до 16.00год. 06.07.2017р. (села: Батьків, Звижень, Межигори, Лукавець, Маркопіль, Орихівчик, Шишківці, Голубиця, Вербівчик, Чепелі, Пеняки, Жарків, Літовищі, Стиборівка).
3. ГРС «Броди» - 10.07.2017р. з 09.00 год. до 16.00 год. 11.07.2017 р. (м.Броди, села: Берлин, Лагодів, Язлівчик, Конюшків, Смільно, Сиданівка, Гаї, Пониковиця, Голосковичі, Лугове, Заболотці, Висоцько, Суходоли, Дуб’є, Лучківці, Ясенів, Дітківці, Гаї-Дітковецькі, Гаї-Смоленські, Салашка, Суховоля, Бучина, Сухота, Глушин, Гаї-Дуб’євські, Підгір’я, Переліски, Пониква, Горани, Боратин, Ковпин, Косарщина, Малі Переліси, Великі Переліски, Ражнів, Вовковатиця, Велин, Підгірці, Загірці).
4. ГРС «Корсів» - 13.07.2017р. з 09.00 год. до 16.00 год. 13.07.2017 р. (села: Лешнів , Комарівка, Піски, Кізя, Антося, Корсів, Митниця, Королівка, Гримайлівка, Лісові). 


 23-06-2017

ОГОЛОШЕННЯ:

27 червня 2017 року о 12.00 год. на центральній площі міста відбудеться флешмоб присвячений Дню Конституції України.
Запрошуємо усіх бажаючих.

Оргкомітет


20-06-2017

16.06.до дня молоді


14-06-2017

Шановні платники податків!

22 червня 2017 року у м. Львові Головним управлінням ДФС у Львівській області буде проведено безкоштовний семінар для платників податків Львівської області, які перебувають на обліку в ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, на тему: «Актуальні питання оподаткування у 2017 році» за участю міжнародних сертифікованих професійних бухгалтерів Львівської області.
Початок семінару: 11 год. 00 хв.
Початок реєстрації: 10 год. 00 хв.
Місце проведення: м. Львів, вул. Стрийська, 35, актовий зал в цокольному приміщенні адмінбудинку Головного управління ДФС у Львівській області.
Запрошуємо взяти участь у семінарі всіх зацікавлених.
Просимо здійснити попередню реєстрацію за адресою: https://goo.gl/forms/dKjB0mHQUAeGiF9u1.

Головне управління ДФС у Львівській області 


 08-06-2017

Оголошення

У п`ятницю, 9 червня 2017 року, відбудеться засідання Асоціації громадських рад Львівщини.
Місце проведення: Львівська обласна державна адміністрація (м. Львів, вул. Винниченка, 18), каб. 412.
Початок о 14:00 год.


02-06-2017

До уваги суб»єктів господарювання району та фізичних осіб – підприємців, особливо тих, хто провадить господарську діяльність у торгівельній сфері та галузі будівництва, а також населення.

08.06.2017 року о 12.30 год. у сесійній залі Бродівської районної ради відбудеться семінар за участі Головного управління Держпраці у Львівській області з приводу пілотного проекту Міжнародної організації праці, який передбачає роз»яснювальну роботу щодо інформування роботодавців, працівників та інших груп населення про намір проведення інспекційної кампанії.
Всіх зацікавлених запрошуємо взяти участь в семінарі.


31-05-2017

У Львові відбудеться тренінг

У п’ятницю, 2 червня 2017 року відбудеться безкоштовне навчання для представників активної громадськості та громадських організацій на тему: “SMM: приклади роботи в соціальних мережах”.
Практичними порадами, як ефективно просувати сторінки спільнот, об’єднань чи організацій в соціальних мережах поділиться pr-менеджер Холдингу емоцій “!FEST” Оксана Ємець.
Заявку щодо участі у тренінгу потрібно заповнити за посиланням:goo.gl/8jCH0O.
Час проведення: з 11:00 до 13:00 год.
Навчання відбудеться у приміщені Львівської обласної державної адміністрації, м.Львів, вулВинниченка,18, кааб.412.
Контактна особа – Христина Швец, головний спеціаліст відділу комунікацій з громадскістю департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації, тел.:2999-555, 0932394702.


 29-05-2017

На Львівщині відбудеться фестиваль

16-18 червня 2017 року буде проводитись Молодіжний фестиваль «Зашків», який відбудеться у селі Зашків Жовківського району Львівської області. Цей захід проходить у рамка святкування Дня молоді та приурочений до 126-ї річниці від дня народження Євгена Коновальця.
Фестиваль, який вже став традиційним, проводиться у такому форматі вже одинадцятий рік поспіль і має на меті виховання української молоді в дусі національних традицій, духовності, та патріотизму, формування свідомої громадської позиції, створення умов для самореалізації молоді, заохочення до налагодження дружніх відносин між молодіжними лідерами з усіх областей України. Молодіжні громадські організації Львівщини були ініціаторами та засновниками фестивалю. У різні роки на святі збиралось від трьох до десяти тисяч молоді з України та інших країн.


 23-05-2017

Бродівська районна державна адміністрація запрошує взяти участь у зустрічі 

Бродівська районна державна адміністрація запрошує суб’єктів малого бізнесу взяти участь у зустрічі з представниками банків та влади щодо можливостей кредитування в рамках реалізації Програми підвищення конкуренто спроможності Львівської області, яка відбудеться 25 травня 2017 року о 12.00 год в приміщенні сесійного залу Бродівської районної ради (пл. Ринок, 1, 3-ій поверх)
Умови програми передбачають погашення частини відсотків за кредитами наданими суб’єктам малого бізнесу, які працюють у сферах: деревообробки, харчової переробки та меблевого виробництва. 


 22-05-2017

До відома суб’єктів підприємницької діяльності

За інформацією Посольства Чеської Республіки в Україні 9-13 жовтня 2017р. в м. Брно відбудеться Міжнародна виставка машинобудування, яка буде найбільшим виставковим галузевим заходом в Центральній та Східній Європі.
У цей час заплановано і проведення українсько-чеського бізнес-форуму. Для участі у згаданих машинобудівній виставці та форумі буде сформована делегація на чолі з головою ОДА для інформування ділових кіл Чехії та інших країн-учасниць про інвестиційні можливості Львівщини.
Машинобудівні підприємства мають змогу гідно представити власну продукцію та налагодити вигідну співпрацю з іноземними партнерами.

Просимо проінформувати щодо участі у виставці та можливість долучитися до делегації з візитом на бізнес-форум відділ економічного розвитку, інвестицій, промисловості та торгівлі Бродівської райдержадміністрації ((03266) 4 31 65). 


 19-05-2017

Оголошення!

21 травня, неділя, День пам’яті жертв політичних репресій.

На виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України від 5 травня 2017 року № 11528/14/1-17 до листа Глави Адміністрації Президента України від 29 квітня 2017 року № 02-01/801, листа Глави Адміністрації Президента України від 29 квітня 2017 року № 02-01/803 необхідно:
- приспустити 21 травня 2017 року Державного Прапора України на будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій,
- обмежити в цей день проведення розважальних заходів.


18-05-2017

Оголошення

19 травня о 10.30, в сесійній залі Бродівської районної ради відбудеться виїздний одноденний семінар для посадових осіб місцевого самоврядування на 2017 рік на тему: "Особливості формування та використання місцевого бюджету"


 16-05-2017

Оголошення про тренінг

У п`ятницю, 19 травня 2017 року відбудеться безкоштовний тренінг для громадськості на тему: «Тайм-менеджмент».
На тренінгу дізнаєтесь як встигнути і відпочивати і працювати.
Секретами правильно планувати свого час поділиться заступник керівника відділу рекрутингу та студентської кар’єри Українського католицького університету, голова Львівської обласної організації Спілки Української молоді в Україні Андрій Фендик.
Заявку щодо участі у тренінгу потрібно заповнити за посиланням: goo.gl/J3Nv6D до 18 травня 2017 року.
Захід відбудеться у приміщенні Львівської обласної державної адміністрації: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб.412.
Контактна особа – Христина Швец, відділ комунікацій з громадськістю департамент внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації, тел. 2999-106. 


15-05-2017

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ
м. БРОДИ ТА БРОДІВСЬКОГО РАЙОНУ!

18 травня 2017 року з 11.00 до 13.00 год. в Бродівському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Львівської області, за телефоном 2-63-87 працюватиме ” гаряча” телефонна лінія з питань підвищення пенсійних виплат з 1 травня 2017 року.
Захід проводитиме начальник об’єднаного управління Цимбор Олег Йосифович.


15-05-2017 

Щодо 86-го Міжнародного Ізмірського ярмарку

18-22 серпня 2017 року відбудеться проведення 86-го Міжнародного Ізмірського ярмарку у м. Ізмір, Туреччина.
Лист Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 12.04.2017 № 6/8-5690/0/1-17додається. 


12-05-2017 

ОГОЛОШЕННЯ

Бродівський районний центр зайнятості оголошує конкурс для відбору суб’єктів підприємництва у сфері інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг на 2017 рік відповідно до Рекомендацій щодо відбору суб’єктів підприємництва у сфері інформаційноконсультаційних та профорієнтаційних послуг, затверджених головою Державної служби зайнятості (Центрального апарату) 08.04.2015 року.
До участі запрошуються консалтингові групи, громадські організації, юридичні фірми, діяльність яких пов’язана з інформаційно-консультаційними та профорієнтаційними послугами.
Пропозиції про участь у конкурсному відборі просимо подавати з 11.00 15.05.2017р по 11.00 30.05.2017р. за адресою:
80600, м.Броди, вул..Гончарська, 15, Бродівський районний центр зайнятості, тел.0326626523.
Для участі у конкурсному відборі надавачі послуг подають пропозиції про участь разом з документами, серед яких:
- копія витягу із Єдиного державного реєстру із зазначенням видів економічної діяльності;
-цінова пропозиція з наданням проекту кошторису послуги за тематикою, визначеною в оголошенні;
-інформаційна довідка, складена у довільній формі, про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід з надання послуг, а також наявність власного сайту та/або сторінки у соціальних мережах;
-наявність документально підтвердженого досвіду надання послуг за аналогічними договорами з наданням копій цих договорів.
Конкурсний відбір не проходять:
-професійно-технічні навчальні заклади державної служби зайнятості;
-Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України;
-надавачі послуг, які надають послуги на волонтерських засадах та/або на безоплатній основі.
Серед основних критеріїв прийнятності можуть бути:
-вартість наданих послуг;
-відповідність затребуваній тематиці;
-наявність працівників відповідної кваліфікації;
-досвід надання аналогічних послуг.
Документи вкладаються в окремий конверт, який запечатується, скріплюється печаткою (за наявності) надавача послуг та надсилається або подається до центру зайнятості з написом: "На конкурс надавачів інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг".
Надавачі послуг – учасники конкурсного відбору мають право замінити, відкликати подані документи або внести до них зміни до закінчення зазначеного в оголошенні строку подачі пропозицій про участь у конкурсному відборі та до дати засідання конкурсної комісії.
Засідання комісії з відбору суб’єктів підприємництва у сфері інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг відбудеться 01 червня 2017 року о 11.00 годині за адресою: м.Броди, вул..Гончарська, 15, Бродівський районний центр зайнятості.
Додаткову інформацію з питань подання документів що до участі у конкурсі можна отримати у відділі надання соціальних послуг Бродівського РЦЗ або за телефоном (03266)26523.


11-05-2017

ОГОЛОШНННЯ

19 травня 2017 року о 10.00 год.

відбудеться святкування Дня Європи. Місце проведення площа Ринок,1 (біля пам’ятника Т.Г.Шевченку).
Запрошуємо усіх бажаючих прийняти участь у заході.

Відділ освіти Бродівської
райдержадміністрації


05-05-2017

ОГОЛОШЕННЯ

Львівський обласний центр зайнятості спільно з Національним університетом «Львівська політехніка» за сприяння Львівської обласної державної адміністрації та Львівської міської ради проводить масовий захід «Тебе шукає робота!» (28-й Ярмарок кар’єри).
Захід розпочнеться 16 травня в 11.00 в центральній частині міста Львів на проспекті Свободи – від фонтану перед Оперним театром до площі перед пам’ятником Т. Г. Шевченку.
Відвідувачі Ярмарку кар’єри зможуть поспілкуватися зі 100 працедавцями та вивчити їхні пропозиції працевлаштування. 


 05-05-2017

ОГОЛОШЕННЯ

До відома членів Громадської ради та активу Бродівщини

17 травня 2017 року о 10.00 год. відбудеться чергове засідання Громадської ради при Бродівській райдержадміністрації, на якому буде обговорено актуальні проблеми життєдіяльності району та міста.

Голова Громадської ради


04-05-2017

До уваги платників податків!

Буська ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області повідомляє про проведення семінарів - практикумів на тему: «Актуальні питання заповнення квартальної звітності, електронні сервіси ДФС »:
- 05 травня 2017 року з 11 год. до 12 год. в приміщенні головного офісу Буської ОДПІ (пл.900 річчя Буська, 1, актовий зал),
- 05 травня 2017 року з 14 год. до 15 год. в приміщенні Бродівського відділення Буської ОДПІ ( вул. Залізнична, 21, актовий зал ). 


 28-04-2017

ОГОЛОШЕННЯ

8 травня 2017 року, о 13 годині дня відбудуться заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення. Захід проходитиме за адресою: м.Броди, вул. Богуна (біля пам’ятника скорботної матері) . Під час заходу відбудеться поминальна панахида, виступи, покладання квітів, хвилина мовчання. 


 25-04-2017

КОНКУРС

Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визначення проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році.
Конкурсні пропозиції подаються на розв’язання таких пріоритетних завдань: формування громадянської позиції і національно-патріотичне виховання молоді; популяризація та утвердження здорового і безпечного способу життя культури здоровя серед молоді; забезпечення молодіжного співробітництва та ін.. Конкурсні пропозиції приймаються з дня опублікування оголошення до 17 травня 2017 р. щоденно, крім суботи, неділі, з 10 до 17 год. за адресою: м. Київ, вул. Еспланадна, 42, к. 411. Більш детальна інформація за посиланням htt://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/29918 та тел. (044)246-62-36, 289-13-09.

Громадська організація «Тут і зараз» за підтримки Міністерства молоді та спорту України реалізує Всеукраїнський проект «Тут і зараз». У рамках проекту буде сформовано дві команди по 30 активних та ініціативних українців віком від 18 до 27 років, які поїдуть до шести населених пунктів Волинської, Донецької, Львівської, Тернопільської, Харківської областей з метою втілення соціально-екологічних проектів. Визначення населених пунктів, в яких будуть реалізовані проекти, відбуватиметься на конкурсній основі. Для подачі заявок необхідно заповнити аплікаційну форму за посиланням: http://bit.ly/2llAnZa. Заявки приймаються до 15 травня 2017 року. Координатор проекту Кирило Бескоровайний (тел.:0931927157). 


 24-04-2017

Запрошуємо на семінар

Запрошуємо Вас взяти участь у обласному семінарі з питань дотримання законодавства про працю та зайнятості населення за участі представників Головного управління Держпраці у Львівській області, який відбудеться 27 квітня 2017 року о 10.00 в приміщені сесійного залі Бродівської районної ради.
Також, з Вашої сторони участь у семінарі можуть приймати бухгалтери, кадровики тощо.


 24-04-2017

ОГОЛОШЕННЯ

2-5 травня 2017 року відбудеться Перша міжнародна виставка виробів з пластику «Afghan Plast Expo» у м. Кабул (Афганістан) в Палаці «Уранус»
Головною ціллю заходу буде привернення уваги інвесторів, виробників та експертів до індустрії виготовлення пластику в Афганістані, що, на думку організаторів, позитивно вплине на технології виробництва, якість товарів та міжнародний маркетинг афганської продукції.
Докладніша інформація по заходу доступна за посиланням http://afghanplast.af/.


24-04-2017

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ТРЕНІНГ

У четвер, 27 квітня 2017 року о 11.00 год. у 412 каб. Львівської обласної державної адміністрації (м. Львів, вул. Винниченка. 18) відбудеться безкоштовний тренінг для представників громадських організацій на тему: "Підготовка проекту та шляхи залучення ресурсів". Навчання проводитиме координатор проектів громадської організації «Центр громадянських ініціатив» Юлія Рудюк.
Онлайн-реєстрацію для участі у тренінгу можна заповнити за посиланням: goo.gl/LIfo4H до 26 квітня 2017 року.
Контактна особа – Оксана Шульган, представник відділу комунікацій з громадськістю департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації, тел. 0937467358.
Запрошуємо взяти участь у навчанні працівників районних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування.
Просимо повідомити активні громадські організації та представників ЗМІ Вашого району та міста, і розмістити інформацію на офіційній сторінці райдержадміністрації, міської ради та в дружніх засобах масової інформації про проведення тренінгу. Про розміщення анонсу просимо повідомити департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації та скинути посилання на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 


 

24-04-2017

Увага! Виїзний особистий прийом громадян

04 травня 2017 року з 15.00 до 17.00 години в приміщенні Буської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області буде проводити виїзний особистий прийом громадян заступник начальника Головного управління ДФС у Львівській області Орест Дмитрович Вітик.
Попередній запис на прийом проводиться відповідальним працівником Буської ОДПІ до 27 квітня 2017 року в приміщенні відділення (м. Буськ, пл.900 річчя Буська, 1, кабінет № 20), або за телефоном (03-264) 3-06-12.

До уваги платників податків!

Буська ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області повідомляє про проведення семінарів - практикумів на тему: «Актуальні питання заповнення квартальної звітності »:
- 26 квітня 2017 року з 11 год. до 12 год. в приміщенні головного офісу Буської ОДПІ (пл.900 річчя Буська, 1, актовий зал),
- 27 квітня 2017 року з 11 год. до 12 год. в приміщенні Бродівського відділення Буської ОДПІ ( вул. Залізнична, 21, актовий зал).


21-04-2017

ШАНОВНІ БРОДІВЧАНИ!


Запрошуємо вас долучитися до вшанування пам’яті з відзначення 70-ї річниці депортації українців під час так званої “Операції Вісла” та запалити 28.04.2017 року о 21.00 год. свічку пам’яті у своїх домівках.


21-04-2017

ШАНОВНІ БРОДІВЧАНИ!


Запрошуємо вас долучитися до заходів з відзначення 31-ї річниці аварії на ЧАЕС, які відбуватимуться у середу, 26 квітня.
Вечір пам’яті «Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам'ять» передбачено провести у Народному домі м.Броди.

Початок о 14.00 год.


21-04-2017

танцюючі черевички


14-04-2017

До відома суб’єктів підприємницької діяльності

За інформацією Посольства України в Йорданському Хашимітському Королівстві, президент Промислової палати Йорданії А Абу ель-Рахіба повідомив про перенесення VII Йорданської міжнародної виставки «4Р Expo» (Petrochemical, Plastic, Packaging and Printing Sectors) з 10 - 13 квітня на 10 - 13 серпня 2017 року, яка проходитиме в м. Амман, Йорданія.
На захід запрошуються українські компанії та асоціації, які зацікавлені у представленні новітніх розробок пластикових виробів, поліграфії, упакування та ламінування, а також агрохімічної продукції.
Організатори заходу надають майданчик (мінімальна площа 12 кв. м.) у виставковому центрі. Вартість одного кв. м. - 350 дол. США (без столів, крісел тощо) і 400 дол. США (з необхідним інвентарем). Крім того, організаційний комітет виставки може організувати учасникам заходу двосторонні переговори з йорданськими компаніями, а також сприяти проведенню виїзних зустрічей з керівництвом заводів (фабрик) і торговельних компаній Йорданії.
Більш детальну інформацію про захід можна отримати за тел.: 00962799141718, 00962795991013 або на веб-сайті: http://4pexрo.com/. У разі участі у заході повідомити на електронну пошту е Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  


 11-04-2017

Запрошення на участь у Форумі "Співпраця та партнерство"

Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва повідомляє про те, що 28 квітня 2017 року відбудеться Форум "Співпраці та партнерства". 

Ідея Форуму полягає у створенні платформи для комунікації та діалогу між органами місцевого самоврядування, місцевими органами виконавчої влади, неурядовим, громадськими організаціями, міжнародними організаціями, фондами та донорами.
Для участі у Форумі просимо Вас попередньо зареєструватись у он-лайн google-формі за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScy0WgqiQm0Vvf1tMrGSQTIM2MIjXSeRNHXX4R_prijttZscA/viewform?c=0&;w=1
Реєстрація відкрита до 21 квітня 2017 року.
Програма Форуму додається

З повагою,
Відділ співпраці з донорами та
методичного забезпечення проектів МТД
Департамент міжнародної технічної
допомоги та міжнародного співробітництва

моб. тел.: +380975023408; моб. тел.: +380632307301;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


07-04-2017

До відома суб’єктів підприємницької діяльності

За інформацією Посольства України в Республіці Корея, 22-24 червня 2017 року в м. Сеул (Республіка Корея) за сприяння Міністерства торгівлі, промисловості та енергетики Республіки Корея проходитиме виставка імпортованих товарів «Import Goods Fair 2017».

Корейська асоціація імпортерів (КОІМА) готова надати українській стороні на безоплатній основі стенд для презентації на зазначеній виставці можливостей українських виробників, що мають потенціал для експорту своїх товарів на корейський ринок.
Більш детальна інформація про подію доступна за посиланням: www.igf.co.kr.
Термін надсилання власних презентаційних матеріалів посольству з метою їx представлення на виставці - до кінця квітня.
Контакти посольства: 21, Ітевон-ро 45 гіл, Йонгсан-гу, м. Сеул, 140-893, Республіка Корея; тел.: (82-2)790 56 96; факс: (82-2)790 56 97; e-mail: emb_ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; web: http://www.korea.mfa.gov.ua. 


 03-04-2017

ОГОЛОШЕННЯ

5 квітня 2017 року о 10 годині відбудеться перше засідання новообраного складу Громадської ради при Бродівській райдержадміністрації.
Порядок денний:

1.Розподіл обов’язків між членами Громадської ради за напрямками роботи.

2.Підготовка до наступного засідання Громадської ради

Голова Громадської ради Мельник С.О.


03-04-2017

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги представників бізнесу - запрошення взяти участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «ЕКСПО-2017» у Казахстані!
2017енергоефективністьЗ 10 червня по 10 вересня 2017 року в м. Астана (Казахстан) Україна буде учасником Міжнародної спеціалізованої виставки ЕКСПО – 2017 «Енергія майбутнього».
Участь України в ЕКСПО 2017 - це унікальний шанс презентувати міжнародній спільноті – представникам більше 100 країн світу - потенціал використання відновлюваних джерел енергії, а також зацікавити та мотивувати потенційних інвесторів працювати в Україні!
Крім цього, 15 червня 2017 року - Національний день України, в рамках якого відбудеться бізнес-семінар щодо інвестиційного потенціалу України у сфері відновлюваної енергетики, а також низка інших заходів.
На виставці очікується більше 5 млн відвідувачів.
Запрошуємо українські компанії, які працюють у сфері відновлюваної енергетики та енергоефективності, взяти участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «ЕКСПО - 2017»!
Ви матимете унікальний шанс:
 презентувати свої інновації представникам провідних компаній та міжнародних фінансових організацій більше 100 країн світу,
 знайти партнерів для бізнесу та залучити інвестиції,
 укласти взаємовигідні угоди,
 ознайомитися із новітніми технологіями та рішеннями у відновлюваній енергетиці та суміжних галузях.
Офіційний веб-сайт Міжнародної спеціалізованої виставки «ЕКСПО-2017»: https://expo2017astana.com.
Контакти:

З питань участі у Міжнародній спеціалізованій виставці "ЕКСПО-2017" в місті Астана (Казахстан) звертайтеся за такими контактами:

 Торгово-промислова палата України, тел. +380442781251 (Піковська Юліанна Володимирівна - +380503521099, Ладогубець Сергій Артемович - +380662490798, Широбоков Микита Станіславович - +380672395697/+380634267353)

Умови участі України у EXPO-2017 дізнавайтеся на спеціалізованому веб-сайті: http://expo2017ukraine.com.ua.

Більше інформації про EXPO-2017 – на веб-сайті Держенергоефективності: www.saee.gov.ua та Посольства України у Казахстані: http://kazakhstan.mfa.gov.ua/ua.


03-04-2017

Заклик до участі в міжнародній акції “Тризуб це Україна”

 В зв’язку з останніми подіями в світі, постала гостра проблема у відсутності ідентифікації українських національних символів за кордоном. Через недостатню поінформованість світової спільноти про національну символіку України, виникла проблема ототожнення традиційних українських національних символів з символами ультраправих рухів. Такий стан речей дозволяє окремим політичним та громадським силам за кордоном використовувати українську символіку в цілях негативної пропаганди, що в свою чергу призводить до дезінформації громадськості за кордоном про поточний стан справ в Україні.

З цього приводу оголошується флеш-моб “Тризуб це Україна” (“Trident is Ukraine”) учасником якого може стати кожен, хто підтримує Україну. Основною метою флеш-мобу є поширення проінформованості закордонної спільноти стосовно українських національних символів.
Акцію організовують Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій та міжфракційне депутатське об’єднання “Співпраця Україна-Діаспора”.

Приєднуйтесь до акції наступним чином:
1) Роздрукуйте плакат з гаслом акції “Тризуб це Україна” або (“Trident is Ukraine” та зробіть горизонтальне фото.

2) Фото розмістіть на офіційній сторінці www facebook.com events/234505363677566 та своїх сторінках у соціальних мрежах обов’язково вказати хештек #ТризубцеУкраїна#TridentisUkraine і місто та країну, де зроблено фото.
нпр: Волноваха, Україна #ТризубцеУкраїна або Toronto. Canada #TridentisUkraine.

3) Також можна відправити фотографії де одна особа або група осіб одягнуті в український національний одяг, одяг з принтом тризуба, або фото на якому учасники сформують форму тризуба. Креативність за кожним з вас.

4) В соціальних мережах відмітити декілька своїх друзів та передати їм естафету.

5)Фото гарної якості (для друку) надіслати на електронку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кінцем серпня 2017 р. в м. Дніпро під час проведення Форуму українська молодь діаспори “Дніпро 2017” планується фотовиставка найкращих та найцікавіших фотографій.

Закликаємо приєднатись до акції!

З повагою,

Дмитро Лекарцев
перший заступник президента СКУМО


24-03-2017

ОГОЛОШЕННЯ
Ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської
ради при Бродівській районній державній адміністрації

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Бродівській райдержадміністрації відбудуться 29 березня 2017 року в сесійній залі Бродівської районної ради о 10.00 год.


22-03-2017

До відома суб’єктів підприємницької діяльності

Згідно інформації Міністерства закордонних справ України, у м. Сараєво, Боснія і Герцеговина (БіГ), 22-23 травня ц. р. заплановано проведення Восьмої міжнародної інвестиційної конференції «Сараєво Бізнес-форум 2017» під патронатом Президента БіГ. Це щорічний захід, що проводиться з 2010 року і позиціонується, як один з найважливіших інвестиційних форумів в Південно-Східній Європі.

Конференція покликана налагодити зв'язки між інституційними, приватними інвесторами усього світу та бізнесменами, власниками проектів з Боснії та Герцеговини, Албанії, Хорватії, Македонії, Чорногорії, Сербії та Словенії. Подія являє собою бізнес-платформу для освоєння інвестиційних можливостей Південно-Східної Європи, з метою сприяння економічного розвитку регіону.
На цьогорічному заході будуть представлені проекти в таких галузях, як: сільське господарство, енергетика, освіта, фінанси, інфраструктура, будівництво, туризм та ін.
Докладніша інформація про захід міститься за посиланням http://sarajevobusinessforum.com/. 


 22-03-2017

До відома суб’єктів підприємницької діяльності

В рамках діяльності Ради експортерів та інвесторів при МЗС України інформуємо, що 8-13 травня 2017 року в Алжирі відбудеться 50-й Міжнародний алжирський ярмарок.

Зазначена подія є однією з найбільших серед виставкових заходів в Алжирі, яка широко рекламується та висвітлюється в місцевих та іноземних ЗМІ.
Детальна інформація щодо програми та умов участі у цьому заході міститься за посиланням: www.safex.dz. 


 22-03-2017


До відома суб’єктів підприємницької діяльності

За інформацією Посольства України в Об'єднаних Арабських Еміратах, у період з 2 по 4 квітня 2017 pоку, у м. Дубай, Об'єднані Арабські Емірати, заплановано проведення сьомої Щорічної інвестиційної зустрічі (www.aimcongress.com/en/). Темою цьогорічного форуму визначено «Міжнародне інвестування. Шлях до конкурентоспроможності та розвитку».

Цільовою аудиторією заходу є представники урядів, міжнародних організацій (Світовий Банк, Міжнародна фінансова корпорація, Економічна та соціальна комісія ООН щодо країн Азії та Тихоокеанського регіону, Міжамериканський банк розвитку тощо), наукових кіл, торгових палат, ВЕЗ, фінансового сектору, юридичних та фінансових консалтингових компаній, малих та середніх підприємств. На вказаному заході учасники зможуть обговорити шляхи залучення міжнародних інвестицій, які допоможуть покращити рівень знань та навичок, сприятимуть обміну досвідом та розвитку людських ресурсів, а також розвитку інфраструктури, інноваційних систем та підвищенню конкурентоспроможності країни-реципієнта.
Основними секторами, які будуть представлені на форумі будуть торгівля, промисловість, виробництво, інфраструктура, логістика, IT, телекомунікації, охорона здоров'я, фармацевтика, фінанси, банківська діяльність, туризм, готельний бізнес, енергетика, видобувна діяльність, агропромисловість та нерухомість.
Участь у Щорічній інвестиційній зустрічі розглядається як можливість для презентації інвестиційного потенціалу, роботи на тематичних круглих столах та проведення двосторонніх зустрічей з представниками урядових та ділових кіл. 


 22-03-2017


До відома суб’єктів підприємницької діяльності

За інформацією Посольства України в Республіці Таджикистан, у період з 27 по 29 липня 2017 року в м. Душанбе проходитиме міжнародна універсальна виставка «Tajikistan - 2017» в державному комплексі «Кохі Борбад». Організатором заходу є Торгово-промислова палата Республіки Таджикистан. 


 16-03-2017

Тренінг для представників інститутів громадянського суспільства на тему: «Ораторське мистецтво»

14.3У п’ятницю, 17 березня 2017 року о 11:00 год. відбудеться безкоштовний тренінг для представників інститутів громадянського суспільства на тему: «Ораторське мистецтво».

Секретами успішного та ефектного публічного виступу поділиться журналіст, телеведучий – Віктор Біщук.
Заявку щодо участі у тренінгу потрібно заповнити за посиланням: goo.gl/bT5zCQ до 16 березня 2017 року.
Захід відбудеться у приміщенні Львівської обласної державної адміністрації, м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб.412.
Контактна особа – Христина Швец, відділ комунікацій з громадськістю департамент внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації, тел. 2999-106. 


 14-03-2017

ОГОЛОШЕННЯ

В неділю, 19 березня 2017 року відбудеться Хресна дорога в пам'ять митрополита Йосифа Сліпого вулицями міста Броди.
Організовує УГКЦ.
Початок ходи о 16.00 від пам’ятника Героям Небесної Сотні.


09-03-2017


                        План  заходів з відзначення 203-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка:

- 9 березня з 10.00 до 13.00 год. в приміщенні центральної районної бібліотеки відбудеться 16-й конкурс під назвою “Ми діти твої, Україно” за участю учнівської молоді.

- 10 березня о 08.30 год. розпочнеться Шевченківська хода від Бродівської гімназії ім.І.Труша до пам’ятника Т.Г.Шевченку, площа Ринок, де будуть відбуватися традиційні Шевченківські читання.
- 12 березня о 15.00 год. в районному Народному домі м.Броди відбудеться презентація творчих колективів культурних установ Наквашанської сільської ради, присвячена Шевченківським дням.

 


 

03-03-2017

Регіональний семінар «Участь у міжнародних тендерах. Від ідеї до перемоги».

14 березня 2017 року з 9.30 до 15.00 у приміщенні Львівської обласної адміністрації (вул. Винниченка, 18) кімната №412 відбудеться регіональний семінар «Участь у міжнародних тендерах. Від ідеї до перемоги».

Організаторами є Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, USAID Trade Policy Program за підтримки департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації.
Метою семінару є надання пояснень та формування загального розуміння учасників до положень Угоди СОТ про державні закупівлі (далі-GPA), а також обговорення нових можливостей, які відкриваються для українського бізнесу в рамках приєднання до GPA. Разом із експертами проектного офісу USAID Trade Policy Program будуть надані рекомендації зацікавленим українським компаніям щодо конкретних кроків для участі у міжнародних тендерах. Цей захід спрямований на пояснення конкретних комерційних вигод, які існують в ряді країн, де українські компанії мають найбільший шанс на перемогу.
Зацікавлених осіб, щодо участі у заході до 7 березня 2017 року просимо звертатися за телефонами 261-22-00, 261-27-92. 2галина столяр 27-02-2017

 

                                                                      ОГОЛОШЕННЯ

В неділю, 5 березня 2017 року, у селі Суховоля Бродівського району відбудуться заходи з відзначення 100-річчя від дня народження видатного діяча українського визвольного руху Бродівщини Галини Столяр.

Початок об 11.00 год.

План заходу:   Служба Божа (стара церква), панахида, творча програма за участю художніх колективів.

Оргкомітет 


 24-02-2017

У неділю, 26 лютого, в Гуті Пеняцькій біля Меморіалу жертвам цивільного населення загиблих під час Другої світової війни у 1944 році відбудуться скорботні заходи

В заходах візьмуть участь: керівництво Львівської області та Бродівського району, члени товариства "Гута Пеняцька", представники польської громади Львівщини, гості з Республіки Польща та мешканці навколишніх населених пунктів.

Початок скорботних заходів о 12:00 год. В рамках скорботних заходів заплановано проведення екуменічної панахиди, громадське віче та покладання квітів. 


 21-02-2017

До уваги керівників малих і середніх підприємств

Згідно з листом  Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, за інформацією Посольства України в Південно-Африканській Республіці, 12-14 травня 2017 року в м. Порт-Луї буде проводитись Урядом Республіки Маврикій Міжнародний ярмарок інновацій та технологій малих і середніх підприємств.

Додаткову інформацію про захід можна отримати на сайті: www.internationalfair.mu. 


      

2громадська рада111  20-02-2017


ОГОЛОШЕННЯ

В середу, 1 березня 2017 року, в сесійному залі Бродівської районної ради відбудеться засідання Громадської ради

Початок о 10.00.год.

 Порядок денний:

1. Інформаційний виступ заступника начальника управління Пенсійного фонду у Бродівському районі Крамської І.І.
2. Виступ - діалог із начальником відділу освіти Сторожуком М.М.
3. Різне.


 15-02-2017

До відома суб’єктів підприємницької діяльності

За інформацією Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Всеіндійська асоціація промисловості запрошує взяти участь у 6-му Міжнародному економічному саміті, який проходитиме у період з 27 по 29 березня 2017 року, в місті Мумбаї (Республіка Індія). Тематикою заходу є розширення прав і можливостей жінок: підприємництво, інновації та розвиток потенціалу.

У його рамках передбачається проведення конференції, виставкових заходів, зустрічей у форматі В2В, а також відвідування малих та середніх підприємств, якими керують жінки.
Більш детальна інформація міститься на офіційних сайтах: www.aiaiindia.com, www.wtcmumbai.org, www.wtca.org/locations/world-trade/center-mumbai/events/6th-global-economic-summit-2017 .
До участі запрошуються представники ділових кіл, дослідницьких та неурядових організацій, що працюють у сфері просування прав та можливостей жінок. 


  13-02-2017

Щодо участі у «Watec Israel 2017»

Інформуємо, що 12-14 вересня 2017 р. в м. Тель-Авів (Держава Ізраїль) відбудеться «Watec Israel 2017». Watec Ізраїль - це триденна подія, яка включає проведення конференції та виставки в екологічній та енергетичній сферах.

В рамках «Watec Israel 2017» відбудеться конференція «Clean Vest», під час якої провідні світові експерти проводитимуть дискусії стосовно очищення питної води. Також проходитиме міжнародна виставка, яка пропонує місце зустрічі для виробників, дослідників, інвесторів, експертів з усього світу.
Watec Ізраїль дає можливість ознайомитися із ізраїльськими інноваційними технологіями, є одною з найкращих можливостей для зустрічі з інвесторами та представниками державних органів влади. Більш детальну інформацію про цю подію можна знайти на сайті: http://watec-israel.com. 


 10-02-2017

До відома суб’єктів підприємницької діяльності

Інформуємо, що з 03 – 05 березня 2017 року в Міжнародному виставковому центрі «Лівобережний « (МВЦ, Київ, Броварський проспект, 15) відбудеться Перший весняний фестиваль 2017.

Метою проведення Фестивалю є розширення ділових контактів, демонстрація промислової продукції та налагодження коопераційних зв’язків представників малого і середнього бізнесу.
На Фестивалі буде представлено широкий асортимент товарів: одяг, товари фольклорного напрямку, трикотаж, вироби з натуральної шкіри, прикраси та аксесуари, косметика та парфумерія, посуд, текстиль для дому, сувенірна продукція тощо.
Участь у заході візьмуть понад 300 представників бізнесу як з України, так і з Литви, Грузії, Білорусії, Молдови та Туреччини.
Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (044) 270-68-35.
Контактна особа – Директор Департаменту по роботі з регіонами Апарату Правління УСПП Скульбеда Андрій Олександрович. 


  06-02-2017

До відома суб’єктів підприємницької діяльності

Інформуємо, що Федеральним міністерством економіки та енергетики Німеччини ініційована програма підготовки управлінських кадрів «Fit for Partnership with Germany», яка передбачає проведення тренінгів з питань практичного застосування менеджменту та управління підприємством.

Даною програмою передбачається відвідування німецьких підприємств задля обміну досвідом, ознайомлення з сучасним обладнанням та технологіями, а також налагодження індивідуальних контактів із потенційними партнерами.
22 лютого 2017 року у Львові в офісі компанії «НюБізнет» (площа Галицька, 7) відбудуться чергові інтерв’ю серед кандидатів на стажування в Німеччині.
У 2017 році українським менеджерам / підприємцям і підприємствам пропонуються стажування за напрямками:
- Економічна кооперація без галузевої специфіки;
- Економічна кооперація з галузевою специфікою;
- Економічна кооперація у сфері енергоефективності в прмисловості;
- Економічна кооперація в секторі охорони здоров’я;
- Економічна кооперація в аграрному секторі.
Ознайомитись з детальною інформацією про програму можна на сайті - www.ukraine.managerprogramm.de. 


 31-01-2017

До відома суб’єктів підприємницької діяльності

 За інформацією Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, за підтримки Болгарської господарської палати функціонує електронна бізнес-платформа Enterprise Europe Network, в рамках якої 6 квітня 2017 р. в м. Софія проходитиме Міжнародна спеціалізована виставка з машинобудування, робототехніки, електроніки, технологічного та індустріального обладнання на базі виставкового Інтер-Експоцентру. 

До участі запрошуються українські виробники зазначеної сфери діяльності. 


31-01-2017

До відома суб’єктів підприємницької діяльності

Спільно з Посольством України в Румунії та Румунсько-Українською двосторонньою торговою палатою на 2017 рік заплановано низку економічних місій румунських компаній в регіони України. 

У рамках цих місій заплановано організувати бізнес-зустрічі румунських підприємств з компаніями Львівської області для налагодження взаємовигідної співпраці.
Водночас, є можливість розповсюдження інформації про підприємства Львівщини при наявності презентаційних матеріалів англійською мовою серед потенційно-зацікавлених компаній Румунії. 


                 

  20-01-2017

До відома суб’єктів підприємницької діяльності

 За ініціативи Торгово-промислової палати України та Української Всесвітньої Координаційної Ради у травні 2017 року в м. Києві заплановано проведення бізнес-форуму української діаспори за участі представників ділових кіл та представників влади України.

Форум передбачає проведення пленарного засідання за участі керівництва економічного та фіскального блоку Уряду, представників заінтересованих міністерств та облдержадміністрацій. На форумі працюватимуть наступні секції: інвестиційна, ІТ- технологій, аграрна, експорту-імпорту, туризму.


18-01-2017

До відома суб’єктів підприємницької діяльності

 За інформацією Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

висвітлюємо інформацію щодо міжнародних виставкових заходів, що плануються до проведення у Республіці Індія упродовж 2017 року (тут).
У разі зацікавленості щодо участі в цих заходах українських офіційних делегацій або окремих суб'єктів господарювання, звертатись за наступними контактами:
Адреса: Васант Віхар, Е-1/8, м. Нью Делі, 110 057, Індія
Тел.: (91-22) 2614 6041;
Факс: (91-11) 2614 6043
Е- mаі1: еmb_іn@mfа,gоу.uа
Wеb: httр://www.mfa.gov.ua/india

За детальнішою інформацією звертайтесь у відділ економічного розвитку, інвестицій, промисловості та торгівлі райдержадміністрації

тел.4-31-65


17-01-2017


Шановні мешканці Львівської області!

 З метою перевірки готовності територіальної системи централізованого оповіщення 18 січня 2017 року в період з 14:50 год. до 15:00 год. департаментом з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації буде проводитися навчальне оповіщення населення м. Львова та області за сигналами цивільного захисту. Будуть увімкнені електросирени.

Для визначення рівня озвучення звуковими сигналами території м. Львова, м. Стрия, м. Дрогобича, м. Самбора буде проводитись електронне опитування мешканців міст: достатньо з комп’ютера, ноутбука, планшета або смартфона перейти в мережі Інтернет за посиланням на опитування https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScZhlxJetjfYNXvBUq35mHnTdISfV7EQWy2_06U4eeJQIaNAw/viewform?c=0&;w=1
та відповісти на декілька нескладних запитань.
Звертаємо увагу, що доступ за посиланням для опитування буде актуальним у період з 15:00 год. 18 січня до 24:00 год. 19 січня поточного року.
Запрошуємо мешканців зазначених міст області долучитись до перевірки !

Т.в.о. директора департаменту з питань
цивільного захисту облдержадміністрації   О.І.Харчук


11-01-2017

До відома суб’єктів підприємницької діяльності

За інформацією Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, у період з 29 березня по 2 квітня 2017 року у м. Женева, Швейцарія, під патронатом Уряду Швейцарської Конфедерації та Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) відбудеться 45-а Женевська міжнародна виставка з винаходів.

У виставці беруть участь представники близько 45-ти країн світу, включаючи державні та приватні підприємства й установи, університети, науково-дослідницькі організації, а також незалежні винахідники.
Більш детальна інформація про організатора виставки: International Exhibition of Inventions, Palexpo SA- CP 112-CH- 1218 Grand-Saconnex, Geneve Suisse, Tel.+ 41 22 761 10 67 – Fax +41 22 798 01 00; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. – www.inventions-geneva.ch. Hotel reservations: Geneva Tourist Office – Tel + 41 22 909 70 00 – www.geneve-tourisme.ch   


 10-01-2017

Міжнародні ярмарки та спеціалізовані заходи у Грецькій Республіці упродовж 2017 року

 Згідно листа Посольства України в Грецькій Республіці від 16.12.2016 №6125/14-216-2254 інформуємо щодо міжнародних ярмаркових та спеціалізованих заходів, що плануються до проведення у Грецькій Республіці упродовж 2017 року (додаток).

Для участі у міжнародних заходах та участі українських представників просимо звертатися до торгівельно-економічного відділу Посольства України в Грецькій Республіці (тел./факс (30 210) 6800230; електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Додаток: міжнародні виставки   - ТУТ 


 05-01-2017

До відома суб’єктів підприємницької діяльності

 За інформацією Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, у період з 11 по 12 вересня 2017 року у м. Астана, Республіка Казахстан, у виставковому центрі “Корме” проходитиме шоста об'єднана міжнародна виставка з харчової та переробної продукції “KazFOOD'2017” і “Kazakhstan International Hatal Expo 2017”.

Організатором виставки є казахська виставкова компанія “ExpoDamu”. Контактні дані організатора: Республіка Казахстан, 050059, Алмати, вул.Фурманова, 266, оф. 13, тел.: +7(727)264 35 28, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , www.expodamu.kz


 05-01-2017

До відома суб’єктів підприємницької діяльності

 За інформацією Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, відповідно до нового Указу Президента АРЄ від 30 листопада 2016 р. № 538 «Про внесення поправок до митних тарифів» Міністерством фінансів Єгипту та Міністерством торгівлі та промисловості Єгипту було введено в дію нові митні тарифи, спрямовані на скорочення обсягу імпорту та стимулювання розвитку промисловості й залучення інвестицій до АРЄ.

Підвищення ввізних тарифів, у середньому до 40-60 відсотків, відбулося по 320 товарних групах двохосновних типів, серед яких, зокрема такі товари:
- меблі і посуд, фарфор, кераміка, килими, вироби зі шкіри, мило, миючі засоби, косметика, ручки та олівці, приймальні пристрої, електричні прилади, духи, шампунь, штучні квіти, прикраси, відеоігри, гребінці, лак для волосся, зубні щітки, дезодоранти, маски для обличчя, ручки, кришталь, ювелірні прикраси тощо.
- свіжі фрукти, какао, шоколад, печиво, хліб і млинці, підсолоджені сиропи і морозиво, тощо.
Виключенням стане імпорт товарів країн, з якими АРЄ підписано угоди про вільну торгівлю (країни ЄС, арабського регіону, СОМЕSА та Туреччина).


  05-01-2017

До відома суб’єктів підприємницької діяльності

 За інформацією Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, у період з 8 до 11 травня 2017 р. у м. Доха, Держава Катар, заплановано проведення міжнародної будівельної виставки “Project Qatar-2017” (www.projectqatar.com).

В рамках “Project Qatar-2017” традиційно проходить також Міжнародна виставка “Qatar StoneTech”, на якій будуть представлені виробники та постачальники будівельного каменю, граніту, мармуру, кераміки, а також Міжнародна виставка продукції важкого машинобудування “Heavy Max”, в якій беруть участь провідні світові виробники важкого устаткування, транспортних засобів, машин та кранів для потреб великих будівельних проектів.
Під час згаданої виставки може бути створено національний український павільйон за участі зацікавлених вітчизняних будівельних та інших профільних компаній.
Контактні дані організатора виставки: компанії “IFP Group”: P.O.Box: 55576 Beirut, Lebanon, Phone:+961(5) 959111 Ext.114, Fax:+961(5) 959888, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , website: www.ifpgroup.net.


   14-12-2016

Керівникам підприємств
Бродівського району

Міністерство економічного розвитку, торгівлі та промисловості України як уповноважений орган у сфері публічних закупівель організовує проведення регіональних семінарів з питань державних закупівель.
З метою надання пояснень та формування загального розуміння нових можливостей, які відкриваються для українського бізнесу в рамках участі у ринках державних закупівель країн-сторін, приєднаних до Угоди СОТ, зокрема, запровадження системи електронізації закупівельного процесу Мінекономрозвитку відповідно до листа від 06.12.2016 № 3303-05/38229-06 проводить регіональні семінари "Участь у міжнародних тендерах. Просто про складне". Представниками організації семінарів з боку Мінекономрозвитку визначено проектний офіс GPAinUa.
Відповідно до вищезазначеного, департамент економічної політики разом із проектним офісом GPAinUa проводить семінар "Участь у міжнародних тендерах. Просто про складне".
Семінар відбудеться 21 грудня 2016 з 10.00 до 15.00 у приміщенні Львівської обласної адміністрації (вул. Винниченка,18) кімната №412.
Реєстрація учасників проводиться до 15 грудня 2016р.


  14-12-2016

Суб’єктам підприємницької діяльності Бродівського району

Повідомляємо, що 16 грудня 2016 року о 12:00 год. у приміщенні Львівської обласної ради (сесійної зали) за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 16, відбудеться річна підсумкова зустріч-нарада керівництва області з бізнесом.
Метою даної зустрічі-наради є сприяння налагодженню діалогу між представниками влади та бізнесу, який забезпечить реалізацію і підтримку успішної зовнішньоторгівельної та інвестиційної діяльності у регіоні.
У заході візьмуть участь голова та керівництво облдержадміністрації, керівники органів державної влади, представники бізнес-асоціацій, компанії з іноземними інвестиціями, спільні підприємства, експортоорієнтовані суб’єкти господарювання.
Участь візьмуть також керівники контролюючих органів, які у форматі запитань-відповідей зможуть надати всебічну інформацію щодо питань розвитку бізнесу та підприємництва.
За додатковою інформацією просимо звертатись у відділ економічного розвитку, інвестицій, промисловості та торгівлі Бродівської райдержадміністрації за тел. 43165.


  05-12-2016

Програма соціальних інвестицій
                                    “Україна – житниця майбутнього” 2017 "      детальніше  ТУТПросимо звернути увагу на даний конкурс

 Компанія «Монсанто Україна» оголошує про початок прийому грантових пропозицій від громадських організацій в рамках четвертого щорічного конкурсу програми соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього». Подання заявок на перший етап відбуватиметься з 1 до 18 грудня 2016 року. Дедлайн - 18 грудня 2016 р.

Пропозиції соціальних проектів, які спрямовані на розвиток сільських громад, приймаються за такими напрямами:
• освітні програми, спрямовані на покращення освіти у сільській місцевості, зокрема підтримка шкіл, бібліотек, наукових центрів, навчальних програм для фермерів;
• програми зі сталого розвитку середовища громад, у тому числі підтримка програм з покращення енергоефективності та доступу до чистої води, підтримка центрів для людей з особливими потребами, забезпечення інших місцевих потреб.
У разі виникнення запитань, зверніться до координатора програми за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Максимальний розмір гранту, що може бути наданий – 200 000 грн. Проекти не повинні мати жодного зв’язку з комерційною діяльністю компанії «Монсанто». Проектна діяльність може бути розрахована на термін до 6 місяців. До участі у конкурсі приймається одна заявка від кожної організації.


05-12-2016

До відома суб’єктів підприємницької діяльності

 17-19 травня 2017 року в НВК «Узекспоцентр» (м.Ташкент) відбудеться 21-а Міжнародна Виставка і Конференція «Нафта і Газ Узбекистану - ОGU 2017», приурочена до 25-річчя Національної Холдингової Компанії «Узбекнафтогаз».

Зазначений захід щорічно проводиться за безпосередньої участі і підтримки флагмана нафтогазової індустрії Узбекистану - Національної Холдингової Компанії «Узбекнафтогаз».
Організатори передбачають, що захід збере понад 500 учасників, в т.ч. керівників відомих світових нафтогазових та енергетичних компаній, визнаних міжнародних спеціалістів в галузі нафто - газоенергетики та бізнесменів.
Вважаємо, що участь в ОGU представників українських компаній надасть можливість не тільки представити можливості експорту вітчизняного обладнання та технологій, а й сприятиме утвердженню на ринку Узбекистану вітчизняних виробників, а також дозволить досягти конкретних домовленостей щодо експорту продукції, забезпечить рекламну компанію за допомогою мас-медіа, залучених організаторами.
17-19 травня 2017 р. в рамках заходу також відбудеться щорічна нафтогазова конференція на тему: «Нафтогазовий сектор Узбекистану: Технології, Інвестиції і Розвиток», на якій зазвичай відбувається глибокий фаховий обмін думками щодо стану і перспектив розвитку нафтогазовидобувної і переробної промисловості.
Докладніша інформація розміщена на сайті: http://oilgas.uz/.
З питань участі у Конференції та Виставці, а також з метою отримання додаткової інформації необхідно звертатися до контактних осіб організатора заходів - Міжнародної виставкової компанії «ІТЕ-Uzbekistan»: тел.: (+998 71) 205-18-18; е-mаі1: 1о1а_z@itе-uzbekistan.uz або sеvага_polatjonova@ite- uzbekistan.uz.


 05-12-2016

До відома суб’єктів підприємницької діяльності

 Повідомляємо, що за інформацією Посольства України в Республіці Узбекистан, міжнародна виставкова компанія «ITE-Uzbekistan» у період з 29 по 31 березня 2017 р. в м.Ташкент проводить головний захід харчової промисловості – XVII Міжнародну виставку «WorldFood Uzbekistan 2017».

Зазначений захід проводитиметься за підтримки Міністерства зовнішніх економічних зв'язків, інвестицій і торгівлі Республіки Узбекистан, Холдингової компанії «Узбекозіковкатхолдінг» (Узхарчпром), ТПП Республіки Узбекистан.
Компанія «ITE-Uzbekistan» просить надати сприяння в залученні спілок і асоціацій хлібопекарської і кондитерської галузей до участі в спеціалізованій секції виставки – «Bakery Uzbekistan - «Хлібопекарське і кондитерське виробництво», яка відбудеться в рамках Міжнародної виставки «WorldFood Uzbekistan 2017».
Вважаємо, що участь українських виробників та підприємців не тільки надасть можливість продемонструвати потенціал у зазначених сферах, а й ознайомити учасників виставки та відвідувачів з досягненнями вітчизняної харчової промисловості та забезпечить активну рекламну компанію за допомогою мас-медіа, залучених організаторами.
Отримати додаткову інформацію, а також зареєструватися на участь у виставці можна на сайті: http://www.iteuzbekistan.uz/worldfood/rus/index.php?sphrase_id=54417