ІНВЕСТИЦІЙНО - РЕСУРСНИЙ ПОТЕНЦІАЛ БРОДІВСЬКОГО РАЙОНУ

на 2017-2018 роки
Центр - м. Броди
Площа - 1162 км²

Район сільськогосподарського та лісового господарства, промислового, туристично-рекреаційного розвитку:
-Земельні ресурси
-сільськогосподарські землі – 68,9 тис.га (59 % );
-забудовані землі – 4,2 тис.га (4 %);
-водні ресурси – 0,3 тис.га (0,3 %);
-лісові масиви – 42,6 тис.га (37 %).

Природні ресурси
-значні території сільськогосподарських земель;
-масиви заліснених територій;
-запаси мінеральних вод (смт. Підкамінь);
-екологічно чисті території.

Трудові ресурси
-населення – 58,9 тис.осіб;
-(міське ¬¬–22,8 тис. осіб, сільське –36,1 тис.осіб, густота населення – ос/кв.км.);
-середня заробітна плата на 01.01.2017 – 3932 грн.

Виробнича спеціалізація
-промисловість: харчопереробна, деревообробка, металургія, машинобудівна,текстильна;
-агровиробництво: зернові та кормові культури; хмелярство,тваринництво, бджільництво.

Туристичний потенціал
-район включений до туристичного маршруту «Золота Підкова Львівщини»
-туристично-рекреаційні території (Національний Парк «Північне Поділля», Історико-культурний заповідник "Давній Пліснеськ» );
-збережені звичаї, традиції, культура.

Транспортна доступність:
м.Броди розташоване на перетині важливих транспортних шляхів:
-залізнична колія ;
-автошляхи Е40, М06. Довжина автошляхів району — 382,9 км.

Конкурентні переваги району
-наявність територій для створення логістичних центрів;
-великі можливості для розвитку санаторно-курортної мережі та «зеленого туризму»;
-вільні території для будівництва туристичних об’єктів та придорожньої інфраструктури.
-будівництво заводу по виготовленню бортових електричних мереж.

Точки росту:
-розвиток легкої промисловості
-розвиток агропромислового комплексу у сфері виробництва, заготівлі, переробки; сільськогосподарської сировини та реалізації екологічно чистої продукції;
-розвиток санаторно-курортної мережі та туризму;
-розвиток туризму, приваблення історично-культурним надбанням

Програма інвестиційного розвитку Бродівського району на 2012 - 2015 роки

Програма інвестиційного розвитку Бродівського району на 2012 - 2015 роки розроблена з метою конкретизації завдань і пріоритетів Стратегії розвитку Львівської області до 2015 року зі змінами та доповненнями, затвердженої рішенням Львівської обласної ради від 13 березня 2007 року № 193 та розпорядженням голови Львівської облдержадміністрації від 17 травня 2012 року №309/0/5-12, та Концепції інвестиційної політики Львівської області на 2009 – 2015 роки, затвердженої рішенням Львівської обласної ради від 10 квітня 2009 року № 864.
Програма розроблена на підставі статей 17, 18, 19 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного та соціального розвитку України», «Про інвестиційну діяльність», «Про режим іноземного інвестування», «Про захист іноземних інвестицій в Україні», «Про зовнішньоекономічну діяльність» та інших нормативно-правових актів з питань інвестиційної діяльності на території України.
Програма є інструментом координації діяльності учасників інвестиційних процесів на території району. Вона спрямована на впровадження ефективної інвестиційної політики районною адміністрацією, районною радою та органами місцевого самоврядування.
Програма спрямована на поєднання інтересів бізнесу з інтересами району, що має стати підгрунтям для взаємовигідного співробітництва.
Основою Програми є система заходів, виконання яких забезпечить сприятливі умови для надходження інвестицій в економіку району.
При затвердженні щорічних бюджетів району в Програму можуть вноситися корективи.

Програма інвестиційного розвитку Бродівського району на 2012 - 2015 роки затверджена рішенням сесії Бродівської районної ради від 06.11.2012р. №301

Завантажити Програму можна ТУТ