Get Adobe Flash player
Актуальні посилання
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

2терцентр2424-01-2017

Про  добрі справи 

Підопічні стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання с. Заболотці Бродівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) щиро вдячні голові правління ПрАТ «Агробудмеханізація» Шалімову Володимиру Іллічу за подарунок.
Добрі справи не залишаються непоміченими. Нехай Господь Бог повсякчас благословляє Вас і сторицею винагородить за Вашу чуйність та доброту.
Щиро дякуємо Вам!


1терцентр

04-10-2016

Відбулось відзначення Дня людей похилого віку

 30 вересня відбулось святкування Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана в стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання с. Заболотці. 

До підопічних відділення завітав священник місцевої парафії і відслужив молебень до Пресвятої Богородиці за здоров’я усіх підопічних відділення. Милозвучними піснями, віршованими рядками привітали усіх присутніх на святі ансамбль «Вишиванка» зі села 2терцентр Заболотці. Зі сльозами на очах жителі відділення слухали українських пісень, підспівували разом з учасниками ансамблю, дякували їм за те, що розвеселили їх своїм співом, дотепним жартом. І враз усе життя пропливло перед очима, згадалась безтурботна молодість, відчувалась вдячність за те, що тут, у стаціонарному відділенні, вони знайшли свій другий дім, може і кращий та затишніший від власного. Закінчилось свято за святковим обідом, запашним чаєм та мелодією «Многая літа…»

3терцентр3 жовтня проходило святкування Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана в територіальному центрі в м. Броди. З цікавістю усі присутні слухали виступ учнів Бродівської ЗОШ №3, які своїм співом подарували приємні хвилини усім хто був на святі. Також до підопічних територіального центру завітали представник з Пенсійного фонду України у Бродівському районі О. Попелишин та начальник відділу прийому документів та контролю щодо надання усіх видів соціальних допомог Г. Сковронська.
Короткі, але цікаві були їх виступи, змістовні відповіді на поставлені запитання. Усі присутні були запрошені в кімнату психологічного розвантаження, де смакували запашним чаєм та солодощами.


26-06-2015

325


26 червня 2015року Бродівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) провели захід до дня Конституції України. На захід були запрошені перший заступник голови РДА О.П. Прокопець. 325 1Директор територіального центру виступила із вступним словом та привітала  усіх запрошених. Голова Ради ветеранів О.Г. Грінка продовжив виступ. Після виступу керівника від районної влади, усіх було запрошено у кімнату психологічного розвантаження, де був накритий стіл.

 
 
 
   
 

22-06-2015

  

304

22 червня 2015 року в Бродівському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) було засідання круглого стола з нагоди Дня скорботи і вшанування жертв війни в Україні. На засіданні були присутні перший заступник голови РДА Прокопець О.П., директор територіального центру Гриневич М.П., працівники відділення соціально-побутової та медико-соціальної адаптації та члени Бродівської Рада ветеранів.
Засідання було розпочато хвилиною мовчання - вшануванням пам’яті загиблих на війні. Зі спогадами про жахливі події та наслідки від війн виступив голова Ради ветеранів Грінка О.Г.

 

 


17-06-2015288

 

 

Працівники відділення соціально-побутової та медико-соціальної адаптації Бродівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) організували похід в Бродівський музей, де була виставка картин місцевих художників.

 

 

 

 


13-05-2015230

У Бродівському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) 12 травня відбувся захід з нагоди Дня Матері. Директор М.П. Гриневич  щиро привітала запрошених з цим світлим травневим днем та побажала міцного здоров’я, щастя, родинного затишку і тепла та довгих років життя. Працівниками відділення соціально-побутової та медико-соціальної адаптації було організовано святковий стіл, за яким присутні у теплій святковій атмосфері мали змогу поспілкуватися, згадати пережите, заспівати пісень.

 

 

 


12-05-2015213 1

 

8 травня  в Бродівському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) працівники відділення соціально-побутової та медико-соціальної адаптації провели захід до 70-ї річниці до Дня Перемоги. До привітального слова було запрошено представника Бродівської влади - першого заступника голови РДА Прокопець О.П. 213Директор територіального центру вручила пам’ятний стенд Раді Ветеранів та побажала міцного здоров’я, довгих років активного життя, родинного затишку і тепла. А також до слів вдячності за перемогу над нацизмом приєднались учні загальноосвітньої школи №3. Після урочистої частини усіх гостей було запрошено за святковий стіл.

 

 

 

 

 


10-04-2015166

Святкуємо Великодні свята

Напередодні Великодніх свят – Воскресіння Христового для громадян похилого віку – підопічних терцентру Бродівським районнонним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) було закуплено за благодійні пожертвування підприємців м. Броди 850 пасок. Перший заступник голови РДА О.Прокопець привітала із світлим та величним святом Христового Воскресіння, та побажала усім душевної чистоти, гармонії, миру, спокою та смачної паски.

 


30-03-2015

День Довкілля

Працівники Бродівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) 24 березня взяли участь «у проведенні місячника з озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля». 114 1Було висадженно 18,5 тис. шт. сосни, 100 шт. ялини, 50 кг жолудя дуба червоного на площі 2,9 га.13-03-2015

Святкували свято Кобзаря

До 201-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка – видатного поета, художника, митця, якого знають і шанують у всьому світі, працівники соціально-побудової та медико-соціальної адаптації підготували захід і стенд для підопічних Бродівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). З вступним словом до громадян-підопічних звернулись директор М.Гриневич та перший заступник голови РДА О.Прокопець.

 


10-03-201532 1

Відбувся захід  до Міжнародного жіночого дня 

6 березня до Міжнародного жіночого дня в Бродівському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбувся захід для підопічних-жінок. З теплими словами привітання  звернулись перший заступник голови РДА О.Прокопець та директор терцентру М.Гриневич.
 Щиросердечно побажали міцного здоров’я, весняного настрою, мирного неба.
Після привітань, підопічних було запрошено в кімнату психологічного розвантаження, де працівниками відділення соціально-побутової та медико-соціальної адаптації було накрито солодкай стіл, а також зроблено стенд зі словами привітання.

 


23-01-2015

 

В Територіальному центрі пройшло свято пампуха

Під час Різдвяних свят, в Бродівському районному територіальному центрі соціального обслуговування пройшло свято пампуха. Для підопічних громадян Терцентру працівники відділення соціально-побутової та медико-соціальної адаптації приготували солодкий стіл для всіх присутніх. Перший заступник Бродівської районної державної адміністрації Оксана Прокопець спільно з директором Бродівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Марією Гриневич побажали підопічним міцного здоров’я, довголіття та благополуччя.
Під час святкувань підопічні  поділились з працівниками територіального центру своїми рецептами випікання пампухів. На завершення свята з уст запрошених пролунали колядки, які  вони пронесли крісь усе своє життя з часів їхніх юних літ.


09-12-2014

Благодійна акція – плетіння маскувальної сітки для воїнів АТО

8 грудня у Бродівській районній державній адміністрації працівники територіального центру соціального обслуговування взяли участь у благодійній акції – плетіння маскувальної сітки для воїнів АТО. 


03-12-2014 

Відбувся захід з нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями

 2-го грудня цього року у Стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання Бродівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбувся захід з нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями.

З теплими словами до присутніх у Світлиці людей звернулась 1-й заступник голови Бродівської райдержадміністрації О.П.Прокопець. Також вона вручила подяку завідувачу Стаціонарного відділення І.В.Коваль і висловила щиру вдячність усім працівникам, за їх не легку, але таку потрібну роботу, а кожного підопічного пригостила солодким подарунком. 

Директор терцентру М.П.Гриневич у своєму виступі зазначила, що і надалі буде сприяти повноцінному функціонуванню стаціонарного відділення, щоб покращити життя одиноких громадян. 

Приємні хвилини радості подарували присутнім працівники Бродівського районного Народного дому: О.В.Околіта- методист драматичного жанру, С.В.Сушанський - методист музичного жанру, І.Стеблій - заступник голови асоціації інвалідів та В.Пишна - учениця СЗОШ №3 - виконавці пісень. За сприяння директора районного Народного дому Т.В.Сосновської та завідувача відділення соціально-побутової та медико-соціальної адаптації Р.Й.Стех

Після концерту усіх людей з обмеженими можливостями запросили за вишукано накритий святковий стіл, де частували їх різними смачними стравами, створили атмосферу затишку і домашнього тепла.

Від такої уваги і піклування люди з обмеженими можливостями були дуже задоволені та вдячні всім, хто організував їм цей захід.

У Бродівському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в кімнаті духовності бажаючі мали змогу ознайомитись з творчістю поетес м.Броди С.Антонишин, О.Міняйло, Ф.Голохової, які являються підопічними. Було оформлено працівниками відділення соціально-побутової та медико-соціальної адаптації стенд та збірка їх поезій…

40 громадян з обмеженими фізичними можливостями м.Броди отримали промислових і господарських товарів на суму 356,00грн, завдяки спонсорській підтримці підприємців, яку було організовано працівниками відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги територіального центру. 


14-10-2014

У Бродах урочисто відзначали 72-у річницю створення УПА.

На цьому заході біля пам’ятного знака Жертв більшовицьких репресій на поминальному віче були присутні і підопічні  територіального центру - ветерани УПА. 01-10-2014

 У Бродівському районному територіальному центрі відбулось святкування до Дня Ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку

1 жовтня у Бродівському районному територіальному центрі відбулось святкування до Дня Ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку. Це вже стало доброю традицією. Святковий концерт організовано відділенням соціально-побутової та медико соціальної адаптації Центру. В цей день були запрошені підопічні. «Сьогодні відмічаючи день людей похилого віку, ми повинні пам'ятати про їхні турботи не тільки в дні визначені офіційним указом, а постійно. Це хороша нагода ще пильніше поглянути на проблеми літніх людей. І все це можна змінити дуже простими і доступними речами, особистим ставленням і добрим словом підтримки, уважно їх вислухати і допомогти», - такими словами розпочала свій виступ завідуюча відділенням.
Також до слова був запрошений голова Ветеранської організації Орест Грінка, який вручив подяку медсестрі територіального центру - Ушаковій Надії, за активну роботу у ветеранському русі району.
Потім відбувся концерт за участю дітей СЗОШ №3, а також - святкове частування. За столом, усі гості мали змогу поспілкуватися, розділити один з одним радість та, можливо, якийсь смуток. 


 Привітання колядками та щедрівками підопічних  Бродівського територіального центру

 На третій день Різдвяних свят і свято Василія по-родинному щиро, дзвінкими колядками і щедрівками та ще й під супровід баяна вітали своїх підопічних працівники терцентру.

Підопічні зустрічали колядників із сльозами на очах і радістю у серці.

Такі відвідини в святкові дні продовжують їм життя і скорочують хвилини самотності. 


 

225

 

Бродівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Бродівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) був створений у 1996 р., Бродівською районною державною адміністрацією.
Метою створення було підвищення соціальних стандартів у м.Броди та Бродівському районі, загалом. За час своєї діяльності, Бродівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)(далі - терцетр соціального обслуговування), вніс надзвичайний вклад у надання допомоги найбільш незахищеній верстві населення, а саме, поодиноким, непрацездатним, інвалідам та людям похилого віку. Оскільки, саме вони потребують, найбільше, нашої допомоги і підтримки!


У терцентрі соціального обслуговування функціонує 4 віділення. 


1.Відділення соціальної допомоги вдома.

 

225 1

Кожен із 69 соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома обслуговує до 11 підопічних. Серед них - інваліди та учасники ВВв, інваліди різних категорій і просто знедолені самотні люди похилого віку.
Завдяки чуйності, відповідальності, милосердю турботливих працівниць 735 стареньких і немічних громадян району оточені увагою та піклуванням і в будень, і в свято.
Для багатьох підопічних нашого відділення соціальний робітник є тим проміннячком світла, що допомагають їм триматися на цьому світі і суттєво надають їм соціальні послуги, а саме:

1. Приготування їжі.

225 2225 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  2. Придбання та доставка товарів з магазину чи базару.

225 4225 5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Надання допомоги в проведенні періодичних медичних оглядів.

225 6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

4. Допомога у прибиранні приміщенні, дотримання особистої гігієни.

225 7225 8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 5. Оформлення документів на отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

225 9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 6. Допомога в обробітку присадибних ділянок.

225 10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7. Допомога в організації прання та прасування білизни.

225 11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8. Миття вікон.

225 12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 9. Виконання прохань пов’язаних із листуванням ОНГ, читання художньої та іншої літератури, преси в голос.

225 13
 

 

 

 

 

 

 2.Стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання. 

225 14

Вже, понад два роки, у терцентрі соціального обслуговування функціонує стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання в с. Заболотці.
На даний час у відділенні на 30 ліжко-місць перебуває 20 одиноких малозабезпечених громадян похилого віку, котрі не мають рідних, які повинні їм забезпечити догляд і допомогу.225 15

Дане приміщення, котре було передане з балансу ЦРЛ м. Броди, потребує капітального ремонту.
За короткий період роботи стаціонарного відділення, для покращення умов проживання громадян, було виконано такі ремонтні роботи: проведено заміну старих дерев’яних вікон на нові металопластикові, для підтримання теплового режиму в жилих кімнатах, закуплено обігрівачі, обладнано нове приміщення кухні, придбано електроплитку, пральні та сушильну машини, холодильники, морозильну камеру, праску, гладильну дошку, кухонний інвентар, замінено старі металеві ліжка на нові, проведено санітарну побілку приміщень, облаштовано новий вихід, замінено старі двері на нові металоплатикові, проведено нову електропроводку, встановлено електролічильник, водолічильник, придбано новий телевізор.
225 16Підопічні стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання забезпечені новим одягом та взуттям згідно сезону.225 17

На даний час виготовлено проектно-кошторисну документацію для заміни системи опалення, утеплення зовнішніх стін та покрівлі, заміну вентиляції. Взято участь в обласному конкурсі мікро - проектів місцевого розвитку «Тепло та затишок – запорука здоров’я
До Дня людей похилого віку, релігійних свят для підопічних організовуються святкові концерти та обіди, щомісяця запрошується священик для відслуження літургії.

Весь обслуговуючий персонал стаціонарного відділення щоденно докладає всіх зусиль для того, щоб одинокі та малозабезпечені громадяни, котрі тут проживають, не відчували себе забутими людьми і обділеними долею. 


3.Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги. 

225 19

Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги обслуговує 2900 громадян, які відповідно до акта обстеження матеріально-побутових умов проживання потребують натуральної та грошової допомоги. Обслуговування здійснюється за умови подання письмової заяви, довідки про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, довідки про доходи всіх членів сім’ї. На кожного громадянина, якого обслуговує відділення адресної допомоги ведеться особова справа.225 20
Відділення адресної допомоги збирає благодійну допомогу, круглорічно, до Різдвяних та Великодніх свят, до Дня людей похилого віку та Дня інваліда, та організовує пункти прийому від громадян, підприємств, установ та організацій продуктів харчування, одягу, взуття , меблів, предметів першої потреби, побутової техніки, коштів, робіт та послуг для задоволення потреб малозабезпечених громадян. Значну увагу приділяємо забезпеченню одиноких непрацездатних громадян похилого віку та інвалідів паливом та овочами на осінньо – зимовий період . Зусиллями соціальних робітників проводимо збір картоплі та овочів по всіх селах району.

Співпрацюємо з благодійними фондами і громадськими організаціями, товариством Червоного Хреста, підприємцями. 41 людина отримує щоденно гарячі обіди з благодійної їдальні «Берегиня».


Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги надає платні та безоплатні перукарські та швацькі послуги. 

 225 21225 22У разі коли громадянин через часткову втрату рухової активності не може відвідати відділення адресної допомоги та особисто отримати допомогу чи послуги працівники відділення доставляють допомогу та надають послуги за місцем його проживання.


    

4. Відділення соціально-побутової та медико-соціальної адаптації. 

225 23Відділення соціально – побутової та медико-соціальної адаптації надає такі послуги:

- соціально-медичні;
- психологічні;
- соціально-побутові;
- соціально педагогічні;
- інформаційні.

У відділені безкоштовно обслуговуються громадяни похилого віку, інваліди (які досягли 18-річного віку) незалежно від їх сімейного стану, які не мають медичних протипоказань для перебування в колективі які мають часткове порушення рухової активності та потребують соціально – медичних послуг з метою запобігання виникненню та розвитку можливих органічних розладів особи, підтримки її здоров’я і психологічної адаптації, надання соціально-побутових, соціально-педагогічних, психологічних послуг з метою усунення обмежень життєдіяльності.


225 24

 У терцентрі соціального обслуговування є медична сестра.

До неї звертаються багато людей за допомогою. У свою чергу вона; проводить лікувально-оздоровчі заходи , вимірює артеріальний тиск; проводить розповсюдження медичних знань серед населення щодо профілактики захворювань та їх ускладнень.

 

 

 

 

 

 


225 25Не менш важливу роль виконує психолог(педагог).

Вона проводить бесіди серед літніх людей, що сприяє виявленню проблем людей похилого віку, такі як дефіцит спілкування, незадоволеність окремими сферами життя.

 

 

 

 

 


  

225 26225 27Побутові надомні роботи (дрібний ремонт будинків, електро- побутових приладів) завжди із задоволенням виконують техніки і робітник відділення.

 

 

 

 

 

    

225 28Соціальний працівник нашого відділення з метою забезпечення людям похилого віку225 29культурної програми організовує відвідування культурно-мистецьких закладів, проведення дозвілля і організація інтелектуального відпочинку (шашки, шахмати та інше) враховуючи здібності кожного підопічного.

Організовує привітання наших підопічних через засоби масової інформації. З початку року у відділені урочисто відсвяткували Новий рік, Різдво, 8 березня.
Для задоволення індивідуальних потреб одержувачів послуг соціальний робітник здійснює:
- придбання продуктів харчування, предметів домашнього вжитку, медикаментів тощо за кошти одержувачів послуг;
- доставку продуктів харчування, медикаментів, тощо;
- допомагає в оформленні субсидій на ЖКП.
Створивши кімнату духовності та кімнату відпочинку ми завжди раді там зустрічати наших підопічних. 


 

225 30У Бродівському територіальному центрі соціального обслуговування є юрисконсульт. Він надає безкоштовну юридичну допомогу, підопічним терцентру соціального обслуговування. (згідно “Положення про Бродівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” та законом України “ Про безоплатну правову допомогу.”)

Ми впевнені що робимо, дійсно, благородну справу і будемо раді Вас бачити, за адресою м. Броди вул. Щурата 1(2 поверх)
Телефон для довідок (03266) 4 3158
Електронна адреса - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

  

 День Конституції України.

Напередодні Дня Конституції України у приміщення терцентру завітали підопічні. Зібравшись за круглим столом психолог терцентру підготовила та прочитала їм лекцію на тему: «Конституція – основний закон держави».

Медична сестра разом з працівниками відділення частували підопічних фіто чаєм та смачними солодощами. 


У Бродівському територіальному центрі урочисто відбулося святкування Дня державного прапора та 22-ї річниці Незалежності України.

У приміщенні Бродівського територіального центру було облаштовано стенд приурочений  Дню державного прапора та 22-й річниці Незалежності України

Запрошено на святкування підопічних терцентру та членів місцевого осередку Бродівської районної організації ветеранів війни і праці. 

Усіх присутніх прийшли вітати заступник голови районної ради, начальник управління праці та соціального захисту населення, заступник директора терцентру.
Святковий настрій і чудову атмосферу доповнив своїм співом художній колектив «Мальви». На завершення усіх присутніх пригостили короваєм та запросили до солодкого столу.